İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitime bir destek de siz verin!!!

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar.

İstanbul'un bir ilçesinde bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yapmaktayım. Sınıfıma bilgisayar, projeksiyon, akıllı tahta almak istiyorum. Masrafların bir kısmı velilerden karşılanacak. Diğer kısmını kendim karşılamayı taahhüt ettim.

Geri kalan kısmını tamamlamak için sizlerinde yardımını bekliyorum arkadaşlar.

Nasıl yardım edebilirsiniz?

1- Elimdeki domainleri satıyorum. Beğendiğiniz varsa satın alabilirsiniz! (domain listesi aşağıda verilmiştir)

2- Vergi veren mükellefseniz Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Eğitime %100 Destek" (kampanya hakkında http://www.egitimedestek.meb.gov.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz) kampanyası kapsamınca yardım edebilir ve bu yardımın tamamını verginizden düşebilirsiniz.

3- Bu yardım isteğimizi tanıdıklarınıza ulaştırarak yardımcı olabilirsiniz.

4- Ben okulu görüp yardım etmek istiyorum diyen varsa çayımızı içmeye bekleriz. Özel mesaj atarlarsa adresi kendilerine ulaştıracağım..

Domain almak isteyen arkadaşlar, aşağıdaki hesaba domainin ücretini yatırıp [email protected] mail adresine de dekontunu( şu anda hesabın internet bankacılık hesapları aktif olmadığından dekontu istemek durumundayım) yollarlarsa isimtescil.net hesaplarına domain aktarılacaktır. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hesap sahibi (sınıf annesinin hesabı) : Konuç Zekiye
Banka: İş Bankası
Hesap no: 0398749
Kod Numarası: 1193
Şube: Sultançiftliği

Satılık Domainler:

satiliksite.net ( 10 ytl)
mesene.org ( 10 ytl)
kureselisinma.us ( 10 ytl)
sayfa.us ( 10 ytl)
sunum.org (10 ytl)
dersi..net ( 25 ytl)
kursu.info ( 5 ytl)
gazeteleri.info ( 5 ytl)
trmortgage.org ( 5 ytl)

Devamı gelecek....

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alintihaber.com (10 ytl)
uruntanit.com (10 ytl)
sizlerle.biz (10 ytl)
beyazsiyah.org ( 10ytl)
turktelekomspor.org (10 ytl)
kucukkoyspor.net ( 10 ytl)
turkiyerehberi.biz ( 10 ytl)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5