İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitime Destek Olalım!!!

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk eğitim vakfının web sitesi olan http://www.tev.org.tr 'de çok güzel bir kampanya başlatıldı. Bilmiyorum haberiniz varmı yokmu ama eğer yoksa ilgilenmenizi öneririm. Olay şu:

"Bu yılbaşı sevdiklerimizin yeni yılını TEV e-kartlarıyla kutlayalım ulaşacağımız toplam 1 Milyon e-kartla çocuklarımızın yeni yılda eğitime destek olalım.

1 Milyon e-kart sayesinde destekçi kuruluşların bağışlarıyla oluşacak bütçe 2005 yılında 1.000 çocuğumuzun eğitimi için kullanılacak.

Haydi 1.000.000 e-kart hedefine birlikte ulaşalım!"

Evet arkadaşlar sitede yer alan açıklama aynen bu şekilde bu yazıyı yazdığım anda gönderilen toplam e-kart sayısı "557.967" idi. yılbaşına az bir zaman kaldı umarım bu vakıf istediği rakama ulaşabilir. Sizlerde destek olursanız çok çok iyi olur. Arama yaptım ve bu konuyla ilgili bir başlık göremedim. eğer daha önceden açıldıysa mod arkadaşlar gerekeni yaparlar.

Saygı ve sevgilermime iyi çalışmalar dilerim hepinize.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel bir proje herkesin bu projeye destek olup egitime ve genclerimize destegini vereceginden şüphem yok

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ben mail grubuma yolladım bu kampanyayı... benimle birlikte 1700 kişi daha destek vermiş olduk... :)

M

malatyasporlu

Misafir
hala geçerlimi ama şöyle olsa çok güzel olur tev yaz xxxxe gönder böyle bişey olursa çok katılımcısı olur (en azından ben) rahat kolay kolay

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5