İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eglence sitesi yaptiralacaktir

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
icerigi zengin olan gorsel yapisi hos gorunumde olabilcek eglence sitesi yaptiralacakdir ornek verebilcegim site kanal d dir tv sitesi akat güzel dizay edilmis eglence yerleri hos bana gore artıi aspx veya shtml olmasini istiyorum kanal d ye bakin sonra uyarsa fiyat ne olur pm atin

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda oldukca başarılı arkadaşlar var portal tarzı yapan ve yapabilecek olan. fiyat biraz yüksek olur sanırım kanal D gibi bir site istersen :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atan arkadaslara pm yle bilgi verdim aksam detay gorusmek uzere diyorum

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stain o teklifin bir örneğini ben de alabilir miyim?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadigim ben eglence icin site yapacak birini ariyorum neden stain arkadasan pm istiyorsunuz :=)))))

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar..
2 adet eğlence sitesi siparişi aldığım için bu kategorideki(eğlence kategorilerindeki) talepleri geri çevirmek zorunda olduğumu hissediyorum bundan dolayı sizlerden çok özür diliyorum. Eminim ki taleplerinizi karşılayabilecek arkadaşlar vardır, onların tekliflerini almanızı rica ederim.

Aynı kategoride ve aynı anda 2 site siparişi aldığımdan dolayı bir sonraki sipariş talebinde bulunulduğunda genel anlamda bir birlerinden esinlenme OLABİLECEĞİNİ düşündüğüm ve müşterilerime ÖZGÜN tasarım sözü verdiğimden dolayı 3yada daha fazla siparişi karşılayamayacağımı düşünüyorum. Bu kararım her alanda geçerli. Ben bunu temiz iş olarak değerlendiriyorum.

Herkeze çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henuz istedigim sonuç cıkmadi belirtmek istedigim bir konu ise ben siteyi tamamen yapilip verilmesi tarafindayim yani taslak yada scrips iceriksiz sekilde istemiyorum tamamen isteklerime gore yapilip teslim edebilcek bir webmaster ariyorum ve tabiki aspx shtml olmalidir diger normali bende yapabiliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5