İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

egoldrack.com

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
dediği doğrumu yoksa sallıyormu?

ben claim yazmadim buna site acik henuz ve ayrica stormclix durmadan linkleri cikiyor sahsi dusuncem devam edecek bu site.ama siz isterseniz claim yazabilirsiniz.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
If you want a refund to your investment, PLEASE send us an email requesting that, we will honor our commitment within 24 hours, do NOT post a stormpay claim, this could kill your investment and kill our account.

ayrica anasayfalarina da yazmislar claim yazmayin hesabiniz silinir diye.refund isteyen mail gondersin diyor.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya gözünüzü seveyim az sabredin, claim yapmayın

G

Geveze.at

Misafir
Haftasonunu isterseniz bekleyin. Claim yapinca sizinde hesabiniz dondurulabilir. Hemde büyük ihtimalle. En azindan beklerseniz bir sansiniz olacaktir.

C

C0mplicat3d

Misafir
Orda yazdıgı.. Lütfen parasını geri çek isteyenler bize email atsınlar 24 saat içinde cevap verecegiz. Paranızı claime verirseniz bu sizin yatırımınızı öldürebilir ve bizim stormpay hesabımızın kapanmasına neden olabilir.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
Orda yazdıgı.. Lütfen parasını geri çek isteyenler bize email atsınlar 24 saat içinde cevap verecegiz. Paranızı claime verirseniz bu sizin yatırımınızı öldürebilir ve bizim stormpay hesabımızın kapanmasına neden olabilir.
evet bende farkettim sonradan yanlis yazdigimi ama duzeltemiyoruz ya editleme yok butonu yok. :(

G

Geveze.at

Misafir
egoldrack ödeme yapacak. dün para mi istedim. Bakalim yarin gelecek mi görecegiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5