İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eif iyinet'e dönmeyecek!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Eif iyinet'e birdaha dönmeyeceğini bizzat kendisi twitterdan söyledi.

2443.png

7888g.png

İsterseniz konuyu kilitleyin ama geçenki konu gibi silmeyin. Örtbas etmenize gerek yok. Bu haberi tüm üyelerin görmeye hakkı var diye düşünüyorum.
Bana göre iyineti iyinet yapan oydu. Bir kişiye bağlı kalmayın diyenler var, ama bugüne kadar burada öğrendiğim yararlı bilgilerin bile nerdeyse hepsi ona aitti.
Eif hiç bir çıkarı olmamasına rağmen forumu iyi yerlere getirmek için çabaladı, yarışmalar düzenledi, paylaşım grubunu kurdu, hepimizin düşüncelerini dinledi.
Ayrıca gerek konularda olsun gerek PMlerde olsun hepimize sonuna kadar yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.
O burda olmasa zaten hiç gelmezdim, o buradan gittiği için de gidiyorum. Hoşcakalın arkadaşlar.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
valla ilk admin olduğunda foruma hanımeli deymişti; forumu tekrar canlandırmıştı ama artık yok :( keşke gitmeseydi :(

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu şekilde bir konu açılması ne kadar doğru ki ? Eif üstadım kendisi açmıyorsa bu konuyu, ne sana ne bana düşmez bence böyle bir konu açmak biraderim. Yani tamam güzel düşünmüşsün, herkes merak ediyordu bende dahil, ama bu konuyu kendisi açmadıysa vardır bi sebebi diye düşünüyorum.

12 Aralıkta askere gideceğim kısmetse, döndüğümde Eif üstadım kendisi bir site açmışsa eğer, sadece onu takip ederim.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Nedeni çok. Eif bile burayı bıraktıysa elbette haklı nedenleri var. Bana güvenmeyebilirsiniz, kim olduğumu bile bilmiyorsunuz ama ona güvenebileceğinizi biliyorsunuz.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bu şekilde bir konu açılması ne kadar doğru ki ? Eif üstadım kendisi açmıyorsa bu konuyu, ne sana ne bana düşmez bence böyle bir konu açmak biraderim. Yani tamam güzel düşünmüşsün, herkes merak ediyordu bende dahil, ama bu konuyu kendisi açmadıysa vardır bi sebebi diye düşünüyorum.

12 Aralıkta askere gideceğim kısmetse, döndüğümde Eif üstadım kendisi bir site açmışsa eğer, sadece onu takip ederim.

yaptığım yanlış birşey yok rahat ol.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ee ne yapalım yani şimdi? ölelim mi? ya da kapatalım forumu!
herkes seviyor onu, geri dönmeyecekse de onun kararı, iyinet bu şekilde yoluna devam edebilir. eifsiz yaşayabiliriz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
:) kimler geldi kimler geçti iyinet daima baki kalır

Gördüğünüz gibi bunu yazan üye 2006 kayıtlı.
Dediği gibi kimler geldi kimler geçti.Belirli dönemlerde sivrilen ve bir takım üyeler tarafından çok sevilen kişiler olabilir.Bunların forumlara katkıları yüksek olsa da bunların ayrılmasıyla forumlara bir şey olmaz.

Eif kendisi bir açıklama yapmazken,bunu uygun görmezken bu tür konuları başka üyelerin açmasını uygun görmüyoruz.
O da buranın bir yetkilisiydi,kendine göre haklı nedenleri olduğu için ayrılmayı seçti.
Kimse eif'in yetkisini almadı,kimse ona git demedi.Kendisi bıraktı.Yetkisini bırakırken aynı zamanda forumu da bırakması kendi hakkıdır.

Size de güle güle. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5