İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eif Soru-Cevap

T

themaniac

Misafir
Eif teyze uyuyamiyorum, ne yapmaliyim?
Burasi Eif Soru cevap olduguna gore dogru yere yazdim sanirim :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
sorulara cvp da veriliyomuş way be. iyi hizmet valla. soru sormam ama ben . sormayım.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Piyasada bildiğin makale içindeki kelimelerin yerini rastgele değiştiren program varmı ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Piyasada bildiğin makale içindeki kelimelerin yerini rastgele değiştiren program varmı ?

Yani spinner değil de rastgele kelime değiştirme mi? Bunu yapmak zor bir şey olmaz da cümleler düşük anlamsız olur.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Yani spinner değil de rastgele kelime değiştirme mi? Bunu yapmak zor bir şey olmaz da cümleler düşük anlamsız olur.

Tabikide cümlelerde bir gram mantık kalmaz. Fakat önce spinleyip sonra bu işlemi yapabilirsek makale %100 özgün olur. Bu sadece google botlarını oyalamak için bir yöntem. Ama google gramer kuralları için algoritma geliştirdimi onu bilmiyorum ? Bu tarz bir program bulabilirsem deneyeceğim bu yöntemi. Ziyaretçiyi tutmak içinde içeriğin en başına resimli makale koymak iyidir :D Google bazı spinli makaleleri hala yiyor binlerce rakip olan kelimelerde ilk sıralara gelebildiğim oluyor fakat bazı spinli makaleleri anlıyor. Spin programının vicdanına kalmış artık olay

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tabikide cümlelerde bir gram mantık kalmaz. Fakat önce spinleyip sonra bu işlemi yapabilirsek makale %100 özgün olur. Bu sadece google botlarını oyalamak için bir yöntem. Ama google gramer kuralları için algoritma geliştirdimi onu bilmiyorum ? Bu tarz bir program bulabilirsem deneyeceğim bu yöntemi. Ziyaretçiyi tutmak içinde içeriğin en başına resimli makale koymak iyidir :D Google bazı spinli makaleleri hala yiyor binlerce rakip olan kelimelerde ilk sıralara gelebildiğim oluyor fakat bazı spinli makaleleri anlıyor. Spin programının vicdanına kalmış artık olay

Nightwall 2-3 aylık olay için değer mi? Sonrasında filtreyi yer yine. En iyisi sağlam siteler yapmak. Ziyaretçi sayfayı açtığı gibi kapatıp gider zaten.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Nightwall 2-3 aylık olay için değer mi? Sonrasında filtreyi yer yine. En iyisi sağlam siteler yapmak. Ziyaretçi sayfayı açtığı gibi kapatıp gider zaten.

Sen dediğimi anlamadın sanırım :) ziyaretçiyi sitede tutmak için içeriğin en başına resimli makale koymalısın. Bu benim keşfettiğim bir yöntem. (Başka keşfedenler varsa bilmiyorum) Yani aynı konuda başkasından aldığın gramer kuralları bozuk olmayan bir makaleyi paint dosyası açıp yazı olarak yapıştırıp png dosyası olarak kaydedeceksin böylece resim içindeki yazının netliğide bozulmaz. google da resim içindeki yazıyı anlayamaz. Bu benim deneyipte başarı sağladığım bir yöntem. (resimli makale + spin). Birde kelimelerin yerini değiştiren program bulursam tam olur. Elbette sağlam sitelerde yapacağız fakat bu tür şeyleri denemekten bişey kaybetmeyiz. Mesela 7 aylık sadece spinli makalelerle dolu bir sitem hiç filtreye girmedi. Bir Blackhatçi asla kural tanımaz :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
efenm yarın izinliyim ne yapacağımı bilmiyorum yardım lütfen !!!

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
link kasmak dışında yapılacak eğlenceli bir şeyler olmalı :D

kararsızım herhalde karar verene kadar iznim bitecek :D yarın balkon keyfi yapacam :D grip oldum zaten akşama kadar salep içerim biraz televizyon ya da yeni çıkan filmlerden birini indirip izlemek o da olmazsa arkadaşlardan biri alır sinemaya gidebilirim veya legalpara oynarım seçenek çok ama kararsızım bankaya hastaneye gideyim diyorum ama hafta sonu hepsi kapalı... sabah 5 e kadar online takılırım nette 5 te açarım tv yi çizgi film seyrederim sonra uyurum 10 da kalkarım sonrasını 10'dan sonra düşüneceğim

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
soru 1 domain in adsense den banlı olup olmadığını anlayabilirmiyiz
soru 2 60 k facebook sayfam hiç bir neden gösterilmeden silindi.Neden olabilir ve ben ne yapabilirim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
işten güçten sıkıldığımız zaman motivasyon partisini ne zaman yapacağız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5