İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eif'i yakından tanımak ister misiniz ? - Eif ile kısa, keyifli bir röportaj.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
onun adı yok, noname o. gerçek adı eif, eski bir enf topluluğunun adı, eif enfleri çok sever, aynı jerome allen gibi...

inş. daha da yakından tanıyacağız :p
çekfestte buluşmak ümidiyle

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Benim sitemi okumuyormuş, röportajı orada kestim ve sonrasını da okumadım. Pis Eif!

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yorum yapan herkese teşekkürler. Ve ayrıca böyle bir fikri başlatan ByLacoste'ye de teşekkürler. Sıradaki röportajları merak ediyorum.

kendine güvenmiyordur. Mesela benim adım soyadım belli Amasya'ya uğrayan olursa görüşürüm kendime güveniyorum çünkü.

Ne konuda kendine güveniyorsun?

Buraya benim rumuzumu da eklemeniz gerekmektedir.

Senin için farklı bir kategori açmak gerekiyor :)

Sana söylemiştim. Yazıların çok daha güzel olmaya başladı. Daha da gelişecektir.

Hımm. Anladım. İyiki Elif değil. Benim kardeşim adı Elif. Burada "Eif"e Elif abla demek zor olurdu benim için. :D

Yaş 25 mi. Sen bana abla deme zaten ;)

Benim sitemi okumuyormuş, röportajı orada kestim ve sonrasını da okumadım. Pis Eif!

Karluk blogun aylardır seçilmişler listemin başında. (picked) :(

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ya ben demin okumadım derken zaten sonuna gelmişim yani zaten okumuşum... Röportaj işi iyi fikir, bu sayede kendimizi önemliymiş gibi hissedebiliriz :)

Yok, zaten hepimiz önemliyiz... Diil miyiz ya?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Ya ben demin okumadım derken zaten sonuna gelmişim yani zaten okumuşum... Röportaj işi iyi fikir, bu sayede kendimizi önemliymiş gibi hissedebiliriz :)

Yok, zaten hepimiz önemliyiz... Diil miyiz ya?
sen bu forum için olmazsa olmazlardansın, seni 1 röp kesmek en azından 72 kere röp yapılmalı seninle...
sen 8 kere önemli bi insansın

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Kendisini önemli hisseden önemlidir...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Gızıl Maske reloaded!..

Şu an 9 RTE gücünde röportaj verip 18 Uğur Dündar'ı idare edebilirim gibi hissettim. Sağol depresancığım.

Bu arada, Eif hangi yurtdışı şehrinden olduğunu söylememiş dikkat ederseniz, çünkü doğma büyüme from Kabil, Afganistan...

grandma-terrorist.jpg

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben teşekkür ederim kırmadığın için. Beğenmenize ayrıca sevindim. Sıradaki röportaj için random mu yapsam bilemiyorum
23 depresan
24 karluk
25 lanet
26 bilgi

Bir an önce birini seç. Reytingli biri olsun. Gündemi değiştirmemiz lazım. :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Güzel ropörtaj olmuş , valla diyaloglar geçen sene okuğum radminle yapılan röportaj diyaloglarına benzettim :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Güzel ropörtaj olmuş , valla diyaloglar geçen sene okuğum radminle yapılan röportaj diyaloglarına benzettim
Radmin kim bilmiyorum. O an merak ettiğim, merak edilen şeyleri soruverdim. Teşekkür ederim.
Güzel röportaj olmuş.
Teşekkür ederim
Bir an önce birini seç. Reytingli biri olsun. Gündemi değiştirmemiz lazım

Eif valla ben kimle konuşsam, tartışsam veya hakkında iyi birşey söylesem onun konuları popüler oluyor, veya dediğin gibi gündeme oturuyor. Bu işi paraya dönüştürsem mi :p
Bir sakıza 2 gün popüler oldurulunulur.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Güzel söyleşi olmuş.

İnsanların dikkatini çekip, röportaj için katılmasının rengide bambaşka.

Hayatınızda başarılar dilerim.

Röportaj için iki tarafada teşekkürler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Radmin: R 10.net admini

Öneri: Eif'le bir daha röportaj yapılsın benim yerime. Benim cevaplarım malum; anlayan anladı ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5