İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ek iş - Ek Kazanç İsteyenler MUTLAKA BAKINIZ

Gönül Aslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
>>>>>İNTERNET SİZİ ESİR ALMASIN SİZ ONU KULLANIN ZAMANINIZI PARAYA ÇEVİRİN <<<<<
Evet hepimiz interneti paraya çevirmek istemişizdir.Fakat sanal ortamda hiçbir firmaya güvenemeyip vazgeçmişizdir.İşte size güvenli bir sistem....
SİSTEMİMİZ DÜNYA LİDERLİĞİ HEDEFİNDE OLAN BİR FİRMADIR.Bilgisayarda zaman geçiriyorum birde ek gelirim olsun daha çok KAZANIYIM DİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ!ek gelir için başlıcağınız bu iş sizin gerçek işiniz olabilir idda ediyor o kadar güveniyoruz kendimize.
NOT:Çalışma şeklimiz Kesinlikle satış veya Pazarlamaya dayalı bir sistem değildir.
Buyrun Sizde Kazananlardan Olun .

Ayrıntılar İçin Linke Tıklayınız:>>>>> w w w . onlineisplatformu. c o m/smsn <<<<<

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hevesinizi kırmak istemiyorum.Ama para kazanmak istiyorsanız,bir ürün ortaya koyun ve onun tanıtımını yapın,başkasının ürününü ya da sistemini satarak para kazanmak hele günümüzde çok zor gerçekten..Bu işlerden kazancın %99 unu ürün sahibi kazanır,geriye kalan %1 i ise yüzlerce kişi arasında paylaşır.İngilizce ürünler var,onları Türkçeye çevirip ürün olarak ortaya koysanız bile inanın daha kolay kazanırsınız.Neyse umarım hevesinizin kaçmasına neden olmamışımdır,amacım sadece dikkatinizi çekmek.Ama kazanıyorum diyorsanız,yazdıklarımı görmezden gelebilirsiniz,iyi çalışmalar dilerim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5