İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekibimize takım arkadaşları aranıyor

acgenceli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi, özgün, her konuda makale yazarım diyorsanız. Aramıza katılma şansınız var...
Kurallarımız:
1. Makalenin mutlaka ve mutlaka size ait, özgün olması, hiç bir şekilde copy paste yapılmış makaleler kabul edilmeyecek ve ödemesi yapılmayacaktır. (özel programlarla makalenin copy paste olup olmadığını kontrol ediyoruz)
Olması durumunda o kişiyle çalışmamızı sonlandırıyoruz.
2. Makalenin 3 paragraftan oluşup verilen anahtar kelimenin her paragrafta en az 1 kez bold olarak kullanıması gerekiyor.
Eğer imla kurallarına uygun, özgün makaleler yazarım diyorsanız, özel olarak adresime mesaj atmanızı bekliyorum. Mesajıızda makale özgeçmişinizden bahsetmeyi ve bu işe ne kadar süre ayarabileceğinizi de belirtmeyi unutmayınız. Çağla

makmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba; msj atma hakkım henüz yok sanıyorum özelden. Kesinlikle denilen saatte teslim ederim. Ortalama 10, 12 makale yazarım günde. Kesinlikle yaratıcıyımdır ve alıntı yapmam. Zaten makale alışverişi ile zamanla tanıyacaksınız

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size , istediğiniz tarzda, tamamen özgün makaleler ve tanıtım yazıları yazabilirim,redakte etmenizede gerek kalmaz.ayrıntılı görüşebiliriz. p.m lütfen.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi, özgün, her konuda makale yazarım diyorsanız. Aramıza katılma şansınız var...
Kurallarımız:
1. Makalenin mutlaka ve mutlaka size ait, özgün olması, hiç bir şekilde copy paste yapılmış makaleler kabul edilmeyecek ve ödemesi yapılmayacaktır. (özel programlarla makalenin copy paste olup olmadığını kontrol ediyoruz)
Olması durumunda o kişiyle çalışmamızı sonlandırıyoruz.
2. Makalenin 3 paragraftan oluşup verilen anahtar kelimenin her paragrafta en az 1 kez bold olarak kullanıması gerekiyor.
Eğer imla kurallarına uygun, özgün makaleler yazarım diyorsanız, özel olarak adresime mesaj atmanızı bekliyorum. Mesajıızda makale özgeçmişinizden bahsetmeyi ve bu işe ne kadar süre ayarabileceğinizi de belirtmeyi unutmayınız. Çağla

pm alabilir miyim ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5