İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekim Ayı Ödemeleri 2010

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Arkadaşlar Yazı çıktı herkese bol kazançlı hayırlı aylar dilerim.

Kod:
Bu ayın 30'unda size gönderilmek üzere zamanlanmış bir ödeme var. Standart teslimat çeki alıyorsanız, bulunduğunuz yere bağlı olarak çekin elinize geçmesi için 4 hafta kadar bekleyin. EFT ya da güvenli hızlı teslimat yöntemini kullanıyorsanız ödemenizin gelecek ayın 5'ine kadar ulaşmış olması gerekir. Daha fazla bilgi...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlı olsun

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ekim ayı aldıgım ödeme

arkadaşım sen ekimde Eylül ayının ödemesini almışsın vede çok bilmişlik yaparak resiim koyuyorsun gereksiz uğraşlarla yaparak nereye varacaksın. 690 tl yi mi hava yapıyon yoksa kendini sivri zekalı sanıp ekim ayını aldım diye havamı atıyon anlamadım ki. Biraz daha dikkatlı ol kardeş.

sporzirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26'sı cuma ödeme işleme girer, büyük bir ihtimal para hesaba pazartesi geçer arkadaşlar hepinize bol kazançlar..

clas_patron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sen ekimde Eylül ayının ödemesini almışsın vede çok bilmişlik yaparak resiim koyuyorsun gereksiz uğraşlarla yaparak nereye varacaksın. 690 tl yi mi hava yapıyon yoksa kendini sivri zekalı sanıp ekim ayını aldım diye havamı atıyon anlamadım ki. Biraz daha dikkatlı ol kardeş.

Guzel kardeşim KimSeye ßiLmişLik TasLamiyorum Ekim Ayında Aldigim ucreti Gösterdim bende ßiLiyorum EyLüL ayının Kazancı Olgunu Hemde Bu Seni İlgiLendirMez. İşine Bakarsan Sevinirim

GerekSiz YorumLari Olan KişiLerin Burda Barinmasi üzücü ßi Durum.

iyi Forumlar

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Guzel kardeşim KimSeye ßiLmişLik TasLamiyorum Ekim Ayında Aldigim ucreti Gösterdim bende ßiLiyorum EyLüL ayının Kazancı Olgunu Hemde Bu Seni İlgiLendirMez. İşine Bakarsan Sevinirim

GerekSiz YorumLari Olan KişiLerin Burda Barinmasi üzücü ßi Durum.

iyi Forumlar

1 ) - Bilmişlik Taslıyorsunuz
2 ) - Türkçe'mize Dikkat Ederseniz Ben Sevinirim
3 ) - R10 Kapa'nınca Buraya Gelmeyin ! :eek:ha:

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
r10 kapanınca buraya geldğini nerden bilion? yoksa sen r10 kapanınca mı buraya takılıon. evet bnce öle.
eTicaret: 0 / 0%
Tecrübe Puanı: 0 Rep Puanı : 1

Bu verilere göre mi ? r10 nun kapandığını biliyorsun. ayrıca benim lafım sana değil günlük üye :eek:ha: Hoşgeldin İyi günler demek istemeyiz.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
lütfen o site kapanınca buraya geldiniz gibi, alakasız birşey için birbirinizi kırıcı mesajlardan sakınınız, herkese kapımız her zaman açık.

cenazem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTicaret: 0 / 0%
Tecrübe Puanı: 0 Rep Puanı : 1

Bu verilere göre mi ? r10 nun kapandığını biliyorsun. ayrıca benim lafım sana değil günlük üye :eek:ha: Hoşgeldin İyi günler demek istemeyiz.

teneke. nu benim çöp hesabım. ben forumlara öle daimi üye falan olmam. işimi görürüm. bi konuya caps ekleyim dedim. ama burda kimse yok. millet dalga geçio.. adam koymuş günlük 60$ salak sanıyo insanları. koydum oraya günlük 100$ capsı aynaları şaşırsın zeki insan.

cenazem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha ayrıca r10 meselesinde r10 u savunma pozisyonuna düşmemek için yazmadım ama r10 la yarışacak sevyende değil burası. çok yol alması gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5