İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekim Ödemeleri

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ekim ödemeleri (Eylül Ayı Ödemesi) yaklaşırken bugün itibari ile dolar kurunun 1,64ytl olduğunu görüyoruz. Ay sonuna kadar dahada artıcak gibi gözüküyor. Kazançları baya arttırıyor bu durum. Ekonomiden hiç anlamam, doların yükselmesi ülke için iyi değil belki. Ama iyi para gelicek bu ay :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu ay hiç mutlu değilim, 2006 dan beri en düşük kazancı geçen ay ve bu ay elde ettim adsenseden.Tatil + ramazan dibe vurdum :D çok efkarlandım yakim bi cigara

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar kazancımız $ ama masrafımızda $ unutmayın hosting ödemeleri $ endesli yani doların kuru yükselmesi bize faydası olması ads al direk hosting ver :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam olsun :) o kadarda elektrikği suyu telefonu $ la ödemiyoz sonuçta :)

elektirik = dogal gaz = $

Yani dolar yükseldimi dogal gaz zam elektiriği dogalgazdan ürettiğimiz için buda elektirik zammı demek :)

aslında söyle ufsk caplı bir araştırma ya cou kullandıgımız şey $ endesklidir.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
elektirik = dogal gaz = $

Yani dolar yükseldimi dogal gaz zam elektiriği dogalgazdan ürettiğimiz için buda elektirik zammı demek :)

aslında söyle ufsk caplı bir araştırma ya cou kullandıgımız şey $ endesklidir.

valla evde bekleyen 4 tane fatura var elektrik - su - telefon - adsl şimdi bu tafuraları :) kur farkıyla ödeyeceğim için çok mutluyum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
1,74 te şuan kur

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar merkez bankası kurları piyasadan düşün haberiniz olsun google ise merkez bankasının hesap kesimi yaparken oradaki kura göre hesap yapıyor bilginize

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bu ay ads kazançlarımda diğer aylara göre %20 düşüş var, doların yükselmesi, bu açığı kapatıyor gibi gözüksede, ithalatla uğraşan biri olarak benim açımdan çok kötü oldu, dilerim en kısa zamanda normale döner.. ne çok olsun nede az, orta karar olması dileğiyle.

Tüm arkadaşlara başarılar.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ödemeler geldikten sonra düşsün, 1 hafta kaldı şunun şurasında :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sanki dolar düşünce zamları geri mi çekecekler?
Boşverin yahu, yıllardır bize bindiriyorlar zaten.
Kriz mriz işlemez bizim insanımıza, alıştık zaten.
Bakın siz paranıza takmayın :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu kriz şimdi gelmediki 2 yıldır kriz var ufak esnaf kan aglıyor. bizim medyadasırf haber olsun diye abartı haber yapınca millette savaş cıkcak gibi elindeki parayıda harcamayı kesince esnaf para döndüremiyor..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay genel bidüşüş var sanırım paralarda uzun süredir aldığım en düşük parayı alacağım.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolar fırladığı için reklam verenlerde sorunlar oluşuyor sanırım.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yarın yapılacağını sanmıyorum dolar düşme eyleminde bu nedenle 31 ini bile göze almak laızm.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Doların 1.5 lere tekrar gerilemesi bekleniyor. Çünkü piyasalara para girdisi oldu ve bankalar para yüzü gördü. Fakat ödemelerden sonra dolar her zamanki gibi piyasadaki paranın erimesiyle tekrar yükselişe geçecek :)

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merkez bankasının bu şekilde müdaheleye devam ederse tekrar hızlı bir çıkış yapacağını sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5