İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekip Kurulacaktir...(Release Group)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Basliktada Anlatildigi gibi...

Bir Ekip Kurulacaktir nedir bu ekip?

Ekip Yani bir site YOnetim Ekibi Olarak Degil Sadece Bir Release Group olarak tir filmle ugrasanlar bilir Release Group larin Onemini meshuriyetini...

1- Upload Team
- Film (DVDrip,TR Dublaj,Orjinal Dil Filmler)
- High Definition Uploader (Bluray,1080p,720p,810p vs.)
- Dizi Ripperleri (Dizi Sunumlari)
2- Oyun Sorumlusu
3- Program Yöneticisi
4- Beyazperde Sorumlusu(Sinekafe,vizyon Filmleri,Film tanitimlari)

Sitemiz yeni oldugu icin herhangi bir ucret odenmemektedir..fakat ilgilelere upload download yapabilmesi icin bir server temin edilecektir..zaten uploader olanlar ise illaki kendi serverlari vardir..

Sitede Bu Ekip Disinda Konu Acilmasi Yasaklanmistir...
Kendimize Ait Bir Release ismimiz Olacaktir..

sonucunda uploadlarinizdan kar elde edeceksiniz ve bir ekipe mensup oldugunuz icin kaliteli paylasim yaptiginiz icin sizin linkleriniz daha cok rehavet gorecektir...ilerleyen zamanlarda reklamlardan gelen ucretler Ekipe paylastirilacaktir...

kendi durumum musait oldukcada size odeme yapabilirim...

Site Yeni Oldugu icin ismini vermek istemedim zamani gelince site tanitimi yapilacaktir zaten...
site ismi icin lütfen Özel Mesaj isteyiniz...

Not:Fakat Lütfen Baslangicta bir Ücret Talep Etmeyiniz...

Sitenin Alexa Degeri : 315k

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hocam bunlar tehlikeli konular söyliyim.Bu şekilde açıktan release grup kurmak size sıkıntı yaratabilir.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bu gruba yeni katildım. ne bir recorderim nede bir premium hesabım nede yeterince bilgim olmamasına ragmen,gördügüm ilgi ve yakınlık herşeye deger. bu işte bişeyler yapmak istiyorsanız katılmanızı öneririm

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tesekkur ederim gerard.ekip birlik isidir burada ciddi bir sirket yonetmiyoruz ki birbirimize yakin olacaz illaki..internet cok kucuk bir ortam cunku...

evet konumuz guncel olup katilmak isteyenler olursa gercekten de cok seviniriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5