İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekledigimiz videolar cift gösteriyor?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam foruma videolar ekledimizde cift gösteriyor bu hatayi nerde duzelte biliriz. Sagolsun kodu nokie arkadas ekledi ama bi ara bulamadi hatayi bende baya baktim aradim maalesef bulamadim bu hatayi bilen varmi? Yardimci olursaniz cok sevinirim saygilarimla...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenizinadi.com/admincp/bbcode.php?do=modify

Kısmından video ile ilgili olan BB kodlar

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizinadi.com/admincp/bbcode.php?do=modify

Kısmından video ile ilgili olan BB kodlar

Bendeki BB kod degil http://scriptasy.com/product.php?p=1 burdan alinmis Passive Video [Lite] script kodu sadece kurulum kodu var onuda buraya ekliyorum
Kod:
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "usergroup LIKE 'passivevideo_stack0'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "usergroup` ADD `passivevideo_stack0` BIGINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '7';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "usergroup LIKE 'passivevideo_stack1'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "usergroup` ADD `passivevideo_stack1` BIGINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '0';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "usergroup LIKE 'passivevideo_sig'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "usergroup` ADD `passivevideo_sig` TINYINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '0';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "user LIKE 'passivevideo'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "user` ADD `passivevideo` TINYINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '1';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "forum LIKE 'passivevideo_stack0'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "forum` ADD `passivevideo_stack0` BIGINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '7';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "forum LIKE 'passivevideo_stack1'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "forum` ADD `passivevideo_stack1` BIGINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '0';");
}
if (!$db->query_first("SHOW COLUMNS FROM " . TABLE_PREFIX . "forum LIKE 'passivevideo_sig'")) {
	$db->query_write("ALTER TABLE `" . TABLE_PREFIX . "forum` ADD `passivevideo_sig` TINYINT UNSIGNED NOT lisanssız DEFAULT '1';");
}
baska bisey bulamadim...

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
sanırım sen youtube videolarını gostermek ıstıyorsun asagıdakı sekılde duzenlemeler yap tek olarak gosterır.
Her yazılan dil paketi farklı oldugu ben ıngılızce olarak anlatım yapacagım sen forumdan dil secenegını İngilizce secıp ondan sonra Admin Paneli aç menu ıngılızce olur.
Admin CP de Custom BB Codes < Add New BB Code
Title :YouTube BB Code
BB Code Tag Name :yt
Replacement :
Kod:
<script language="javascript" type="text/javascript" src="parsera_video_tunnel.js"></script> 
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/{param}"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/{param}" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>
Example :
Kod:
[yt]TUOmvgEjhkw[/yt]
Description : Embeds You Tube Videos
Use {option}: No
Button Image (Optional) : images/youtube.gif
Remove Tag If Empty : Yes
Disable BB Code Within This BB Code : No
Disable Smilies Within This BB Code : No
Disable Word Wrapping Within This BB Code : No

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok kardes ben butun videolari göstermek istiyorum kod ekli gösteriyorda ama kodda bir hata var ekledigimizde cift gösteriyor yani iki video eklemis oluyor. Kodlarda bir hata var su aldigim yerden yenisi bulsam degiscem ondanda tam bildigi yok...

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
o zaman sadece
Kod:
<script language="javascript" type="text/javascript" src="parsera_video_tunnel.js"></script> 
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/{param}"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/{param}" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>
kısmını kullan tek gosterım saglar.

crownprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen galiba ilk başta product-viper_youtubegvideo eklemişsin onu kaldırmadandan Passive kurmuşsun o yüzden 2 tane gösteriyor videoları passiveyi iptal 1 e düşer ben passive kullancam diyorsan product-viper_youtubegvideo yasaklaman yada silmen gerekli

crownprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ürün yöneticisine bak eğer tam isim olarak bulamssan eklentileri teker teker yasaklayarak dene

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam foruma video ekliyemiyoruz hep hata veriyor hatada bu Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

bu nedemek hata nerde acaba?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam su passive video kulanan hic kimse yokmu? Nokie arkadas vardi oda bayadir yok bir hatam var duzeltemedim gitti eskide ekledigim youtube videolari cift gösteriyordu simdi hic göstermiyor hatta duzelt girdimde linki bile yok. Yeni versiyonun linki yokmu yada plugu yeniden eklesem belki duzelir. Yardimci olursaniz cok sevinirim...Saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5