İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekledigin site başına 50.000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar

nette gezenirken gordum. yeni bir arama motoru acilmis eklediginiz her site basina (eklediginiz site onaylandiktan sonra) 50.000 lira aliyorsunuz.
Dmozun turk versiyonu gibi geldi bana :)

hesabınızda 50 milyon oldugu zaman parayi banka hesabınıza yatiriyolarmis.

ben siteden odeme almadim o yuzden kesin oder veya odeyemez diye birsey diyemiyorum.denemek isteyen arkadaslar icin uyelik kısmı

Link Ekle 50.000 Kazan Uyeligi

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önceden de konuşulmuştu galiba ama uğraşılmaz ya bu siteyle 1000 site ekleyecen bide bunlar kabul edilecekki 50 milyon alasın.yolluyacaklarmı oda meçhul!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 yil öncede burasi vardi..halada var :D zamaninda cok ugrasmistim burasi için..celiknet artik paralari ödemiyor diye biliyorum..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok eski bir site, ödeme yaparlar ama ödeme alacak kadar para birikecekmi bakalım :)

Cassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buna benzer bir sürü sistem varken eklediğin site başına 50.000 lira akıl kârı değil. Hostbul bile ortaklık sistemi için sizin gönderdiğiniz kişi başına 1 ytl ödüyor.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cassini hostbul a uye yollamak mı kolay sence yoksa arama motoruna link eklemek mi?

beyler siteyi yeni gordum o yuzden mazisini bilmiyorum.

bu arada arkadaslar dovseydiniz bari bu arada off off dien arkadas dusuncelerini daha acik belirtirse seivinirim..:.

P

PRicon

Misafir
düşüncelerim : çoook eski bir site olması ,
Forumda yüzlerce kez aynı sitenin açıklanması ,

işte bana böyle birşey off çektirtti ...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın beyler o zaman. ozur dilerim....

bu foruma bir seneye yakındır uyeyim bu konuyu gormedim o yuzden actim.daha onceden bu konunun acildigini bilmiodum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi