İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eklenen Oyun Başına 400.000 bin (40 Kuruş)

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Bu sene Öss ye girecek olmamdan dolayı web sitelerime fazla ilgi gösteremiyorum.Bu yüzden de anca 2 haftada,3 haftada bir flash oyun sitelerime oyun ekleyebiliyorum.Artık sınav için zaman daraldı ve bu işlere ayıracak vaktim pek kalmadı.
Bu yüzden oyun sitelerime;biri Türkçe diğerki İngilizce olmak üzere,oyun ekleyecek birine ihtiyacım var.Oyun başı 40 kuruş veriyorum.Aynı oyun İngilizce olan siteye ekleneceği için bir oyundan 80 kuruş kazanmanız mümkün üstelik aynı dosyalar olacağı için işlem daha da basitleşiyor.Oyun eklenirken ki aşamalar şu;

1- Seçtiğim oyunları ziplenmiş olarak ekleyene atacağım.
2- Attığım oyunların ekran görüntülerini alıp (oyunun güzel sahnelerinden olucak bu görüntüler) 120 genişlik 80 yükseklik olmak üzere resimler boyutlandırılcak.(Oyunların resimlerini toptan çekip bazı ufak programlarla hepsini birden çevirirseniz daha kolay olur hatta)
3- Her oyunun ismi ile başlayan bir ads.htm si var oyun yüklenirken reklam alanı yaratmak için;oyun ismi ile aynı isimli bir html dosyası oluşturulcak (Bunu ben size atacağım her oyun için ismini değiştirip,içindeki gereklli alanları değiştirip kaydediceksiniz)Örneğin mario isimli oyun için mario.htm oluşturulup içindeki belirli bir satır düzenlenilcek.
4-Resimler,oyunlar,htm dosyaları uplaod edilcek.
5- Joomla içerik yönetim sistemi ile olan sitenin admin panelinden editör yetkisi vermiş olduğum kişi oyunu ilgili kategoriye eklicek.
6- Oyun eklenirken Türkçe site için oyunun açıklaması yazılacak.İngilizce site için bir açıklamaya gerek yok.

Bu işleri yapabilecek kişiler varsa sitelerin adreslerini özel mesaj ile yollayabilirim.
Not:İşi baştan sağma yapacak olan varsa boşuna teklif vermesin.İlk 10 oyunu deneme amaçlı eklettireceğim beğenmezsem 4 ytl sini veririm veya bir ay pr5 link veririm.
Ücret en az 50 oyun eklendikten sonra (25 bir siteye 25 bir siteye) ödenir.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Şu ana kadar 7 kişi özel mesajdasn msn belirtti ve içlerinden bana en uygun olanı seçeceğim mesela joomlayı bilenler önceliğim olucak v.s gibi ...
Günde maksimum 30 oyun eklenebilir (15 i bir siteye 15 i diğer siteye).
Yani günlük maksimum 12 milyonluk oyun ekleyebilirsiniz.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş dombalak a verilmiştir,ilginiz için teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5