İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekonomikhost Spam atmayı kesmeli..!

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde en az 10 adet spam maili geliyor
bu kişiler forumda ise bunu mutlaka okumalı
Spam atmayı kesmelisiniz. insanların 1 mail gönderdiginizde illaki haberleri olur
ama daha fazlası kin ve nefret uyandırıyor.
lütfen bu tür reklamlar yerine yaptığınız iş ile reklam yapın

M

MerKuR

Misafir
ya biri vardı turkiyespotmuydu neydi ona acaip kızıyodum simdide bu ekonomikhosta deli oluyom
spamcının biride gelmiş 10 bn maili 30 ytl ye atıyom die bana mail atmıs bana bedava desende spam yaptırmam dedim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
turkiyespotla ekonomikhost karşılaştırılmamalı firmaya gerekli bilgilendirme verilmeli bence.. ekonomikhost tanıdıgım ve eskiden calıstıgım kaliteli bir firma..

M

MerKuR

Misafir
Artislik yapma. Tutturmuşsun bi laf gidiyosun. yarası olan gocunurmuş....Sana yapma etme diye akıl veriyoruz, iyilik ediyoruz. sen gelmiş milleti karalıyosun burda..
üzerine nie alınıyosun sen ?
bana yapma etme die akıl verecegine spamcılara akıl ver kontur soyguncularına akıl ver
bütün yaptıgım yorumlarada yazmak zorunlulugunda oldugunu hissetme kendi.

M

MerKuR

Misafir
tmm abi büyüksün. özür dilerim abi. oke?
Estafurullah Buyukluk Allaha mahsus .
Ben Sadece Gercekleri Söledim.Spama karsıyım mail kutum gereksiz maillerle doldugu icin.
Kontur avcılarına karsıyım 2 defa kontur avına yakalandım her ay 50 konturum gitti. iptal ettirmek icinse akla karayı sectim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@ Merkur ; bu şekilde kişilere veya firmalara yaklaşma.. spam yapıyorsa firma ve bu spamlar yeni gelmeye başladıysa firmaya bilgi vermen gerekiyor. Şayet spamlar devam ederse buraya yazman daha makul olur. Belirttigin firma söyledigim gibi uzun süre çalıştıgım bir firma.. kalitesi konusunda bir açıklama bile yapmama gerek yok.. o yüzden araştırma konusunda biraz daha hassas ol.. önyargılı olma bence.. belirttigin firmayı spamcı olarak karalayamassın.. böyle bir hakkın yok.

kolay gelsin..

M

MerKuR

Misafir
Konuyu acan ben degilim.Ben genel olarak spamcılara karsı oldugumu belirttim.

M

MerKuR

Misafir
bana bu konuya yazdıgımdan dolayı - rep veren 4 kişi var yazıklar olsun onlara demekki spamcılara iyi yapıyon diyip yalakalık yapmak gerekiyomus. + rep almak icik yazıklar olsun tum spamcılara ve - rep verenlere.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki spamcılara iyi yapıyon diyip yalakalık yapmak gerekiyomus.

Ağzını Topla Yoksa O Ağzını Dağıtırım Senin..
Terbiyesiz.!

P.M. Yolluyosun bana Sende Spamcısın Diye..
İspatlamassan Seni bu forumdan attırmak için elimden geleni yaparım..
İspatlayacaksın bana spam yaptığımı...

Efendi Efendi Takıl Façanı bozdurma bana..

Çattık ya!

M

MerKuR

Misafir
Mothi sen spamcısın sanırım.
Senle ve Senin Gibilerle işim olmaz. Hadi işine spam yap birazdaha ....... ye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5