İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekran kartı problemi

D

dilberler.com

Misafir
xp yi yükledim driver ları hepsini pc açıldı gerekli programları yükledim ardından çözünürlüğü değiştim pc yi açıp kapayıp açtığımda simsiyah bir ekran hiç bir hareket yok sinyal falan hiç bişi yok

sizce neden olabilir.
nvidia ekran kartı 256 mb
pentium4 3.0
1024 ram

D

dilberler.com

Misafir
evet hiç görüntü yok söküp taktım yine de bişi olmadı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ekran kartını sök ve mutlaka onboard ekran kartın avrdır oan bişr dene

D

dilberler.com

Misafir
ya ne kadar zekisin sen onboardı karttan sökecek kadar muhteşem zeka

Anakartta ekran kartı yok sadece ses kartı var.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dilberler.com' Alıntı:
ya ne kadar zekisin sen onboardı karttan sökecek kadar muhteşem zeka

Anakartta ekran kartı yok sadece ses kartı var.
teşekkür ederim. başkasının zekasını kavrayabildiğinize göre siz benden daha zekisiniz.

D

dilberler.com

Misafir
yaw bi yardım istedik zeka testi yaptın ya forum dediğin yardım paylaşmadır varsa bilgin paylaş sana espri yap diyen olmadı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dilberler.com' Alıntı:
yaw bi yardım istedik zeka testi yaptın ya forum dediğin yardım paylaşmadır varsa bilgin paylaş sana espri yap diyen olmadı
Zeka testini yapan sensin. Bilgim var, Yıllarca teknisyenlik ve bilgi işlem işinde çalıştım. Ama buradan yapılacak iş değil bu. Herneyse kolay gelsin laf dalaşına girecek vaktim yok.

D

dilberler.com

Misafir
yaw tamam sen haklısın

yokmu arkadaşlar bir bilgisi olan çok acil

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bütün kartları sök sonra yeniden tak bir test yani eger yedek ekran kartı deneme şansın yoks a şaunlık başka bişi gelmiyor akalıma ya monitorde sorun yadacekran kartında her parçayı tek tek takıp çalıştır sıra ile rem de dahil.

D

dilberler.com

Misafir
yedek ekran kartı yok neyse yarın götüreyim bi arkadaşa yardımların için sağol Permission

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sorun degil. dediğim gibi sen gene tek tek parcaları tak çalıştır bir dene sorunun nede oldugunu önce bir bul derim.

D

dilberler.com

Misafir
eyvallah sağol muhtemelen ekran kartı yarın bi uğraşırım sağol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5