İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekran Kartı TV bağlantısı

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar. Ekran kartını TV ye bağladığımda TV siyah beyaz gösteriyor.TV bağlantısı Aktif haldeyken Ekran kartı sürücüsünü devre dışı bıraktığımda (rebot) tan sonra TV renkli göstermeye başlıyor. İlk başta böyle değildi ama artık böyle. Ekran kartım Leadthek TD 6600. Bir çok yere yazdım (Leadthek müşteri hizmetleri)ayarlardandır diyorlar ama sanmıyorum.
Bilgisi olup yardım edecek varsa sevinirim.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WDM sürücülerinin güncel versiyonunu çekip tekrar denersen sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ekran kartının özelliklerinden yapılıyor o, eğer sağ alt köşede ekran kartının kontrol programcığı var ise oradan yoksa masa üstünde sağ tıklayıp özelliklere geldiğinde ayarlar sekmesinde gelişmiş diye bir bölüm olacaktır oradanda aynı ayarları kontrol edebilirsin...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hiçbiri değil sorun kabloda aynısı benim başıma gelmişti

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VENOM kablodan yapsa Ekrankartını devre dışı bıraktığımda niye renkli gösteriyor. Yapmadığım kalmadı bilgisayara format attıp sıfırdan kurdum. Sürücleri güncelledim ama ekran kartını devreye soktuğumda renksiz veriyor görüntüyü. Hatta ilk açılırken renkli oluyor giriş ekranına gelince (ekran kartı devreye girince) yine renksizleşiyor.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pal-ntsc ayarları ayarlı Pal-B türkiye için geçerli ayarmış. bir türlü anlamadım. çözemiyorum bir türlü ve tabii olarak sinirimi aşırı şekilde bozuyor. Çok saat harcadım üzerine ama olmuyor.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pal-ntsc ayarları ayarlı Pal-B türkiye için geçerli ayarmış. bir türlü anlamadım. çözemiyorum bir türlü ve tabii olarak sinirimi aşırı şekilde bozuyor. Çok saat harcadım üzerine ama olmuyor.
Pal-B dışında diğer seçenekleri denediniz mi? Çünkü bendeki ntscde çalışmıştı.

adem79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu eski ama arkadaşlar skar tarafını sökün 20 nolu pin ile çaprazındaki kabloyu kısa devre edin renkli gösterir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5