İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ekşi sözlük benzeri script...

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz bi php script bulabilir miyim acaba? aynısı olması şart değil, benzeri bi sistem de olsa olur.. baya bi aradım internet üzreinden ancak bi sonuca ulaşamadım...

yazacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim..
kolay gelsin...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php değil ama asp si internette heryerde dolaşıyor. ek$i sözlük ile arasında hiç fark yok..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
php değil ama asp si internette heryerde dolaşıyor. ek$i sözlük ile arasında hiç fark yok..

wa-rez sevmeyiz o da bir emek sonuçta, cebinizdeki para, arabanız çalındığında ne hissediyorsaniz, o emeğin sahibide onu hissedecektir.

emeğe saygılı olmak lazim!

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide ben gördüğümü söyledim kullandığımı söylemedimki. Benimde daha önce çalışmalarım çalındı bende marez'e karşırım. insan bu konuda bilgili değilse araştırmalı eğer ücretsiz ve dağıtılan bir script bulamazsa parasını ödeyip yaptırmalı.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya bende arıyorum
kendi aramızda arkadaşlarla takılmak için
bulan bilen varsa bana da özel mesaj atarsa çok sevinirim.

I

i.s.a.q

Misafir
Henüz piyasada bu tarz Açık kaynak kodu bir sistem bulunmamaktadır.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın dediği gibi bende sırf meraktan arıyorum.. kimsenin emeğine saygısızlık etmek gibi bi niyetim yok..

SonSahne' Alıntı:

ben bakabldiğim kadar yere baktım nerdeyse altını üstüne getirdim netin ama asp sine de ulaşamadım.. bildiin bi kaynak varsa bizimle paylaşırsan sevinirim..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar bildiğiniz makale veya yazı yayınlayabileceğimiz kategorili bir asp script varmı varsa paylaşırsanız sevinirim hali hazırdaki makalelerimi yayınlamak icin kullanmak istiyorum bu scripti

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netin altına üstüne getirdim hala bulabilmiş deilim.. sourceforge ta bi projeye rastladım ama o da boş çıktı... konu hakkında bilgisi olan varsa edeceği yardım çok makbule geçer...

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eksisozluk tarzı bir legal scripti bulabilirseniz bana da haber verir misiniz lütfen?

Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5