İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekşi Sözlük

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Daha Once verildimi yada bunu daha önce farkettinizmi bilmiyorum.
Fakat Ekşi Sözlükteki telif bildirgesini sizlerle paylasmak istedim..

Buyrun :D

Bu sitede yazilanlarin hicbiri dogru degildir. 18 ya$in altindakilerin kullanmasi hukuken sakincali olabilir (zaten o ya$ta ne i$iniz var internette sitede cikin, gezin, gezdirin). Yazarlar Ek$i Sozluk'e yazdiklari entry'lerin telif haklarini Michael Jackson'a devretmi$ sayilirlar. Sitede yazilanlari kaynak belirtmeden Word'e aktarip "Fw: Turk astronot ve houston! cok komikkkk!" diye arkada$larina yollayan pespayedir, hemzemindir, hincaldir, uluctur. Hukuki gereklilikler haricinde yazarlarin kimlik bilgileri saklidir. Sadece arada yoneticiler tarafindan onemli bir gerekceyle incelenip "tuh erkekmi$" denebilir. Bir gun kapimiza biri gelirse "kim lan bunlar" diye "bi sn du$tayim" denir mutfak penceresinden kacilir.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"ba$langic biti$ tarihleri server'in eline verdiginden bir aydan uzun bir sureyi kaplayamamaktadir "

euheuh. güzel espriler valla :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu onlardan önce copyright kısmında "copyright © 1999-2012 sourtimes entertainment" bu şekilde bir yazı var sorarım size

sizce neden orası 2012?

cevap: 21 aralik 2012 (maya takvimine göre kıyametin kopacağı gündür.) ince esprilere dikkat etmek lazım

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende daha önce farketmiştim. farklı bir site olacağı birazda copyright'ından belliymiş :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Argo nerede yokki? Normal hayatta her iki lafıdan üçünde küfürlü konuşan adam, Kemal Sunal Eşşolueşşek dedi diye rtüke şikayet ediyor bunu. Sonra Cem Yılmaz ında dediği gibi TDK türkçesiyle konuşan mafya babaları dolanıyor ortada. Ek$i gerçekten güzel bir site. Türk olduğumu, arkadaşlarım arasında olduğumu hissettiriyor...

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Argo nerede yokki? Normal hayatta her iki lafıdan üçünde küfürlü konuşan adam, Kemal Sunal Eşşolueşşek dedi diye rtüke şikayet ediyor bunu. Sonra Cem Yılmaz ında dediği gibi TDK türkçesiyle konuşan mafya babaları dolanıyor ortada. Ek$i gerçekten güzel bir site. Türk olduğumu, arkadaşlarım arasında olduğumu hissettiriyor...

Çok doğru söylemişsin. Açıkcası anlamıyorum insanlar ekşi sözlüğü neden sevmiyor :) En nihayetinde bilgi kaynağı, merak edipte edinemediğim bilgi sayısı çok azdır. Argo tabiki olacak, ve bence bu daha da doğal gösteriyor. Ama 11.000 yazarın hepsi küfür mü ediyor, hepsi saçma sapan entryler mi giriyor tabiki hayır. Genel olarak duyarlı bir kesimin topluğu bence Ekşi Sözlük, hastasıyız.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bir çok bilgiyi oradan bulabiliyorum. her güncel konu hakkında farklı görüşteki yorumlar. 2000 yılından beri kesintisiz ziyaret ettiğim ve 3 yıl boyunca yazdığım müthiş oluşum. yardırıcı siyasi yorum yaptığım gerekçesiyle şutlandım.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bir çok bilgiyi oradan bulabiliyorum. her güncel konu hakkında farklı görüşteki yorumlar. 2000 yılından beri kesintisiz ziyaret ettiğim ve 3 yıl boyunca yazdığım müthiş oluşum. yardırıcı siyasi yorum yaptığım gerekçesiyle şutlandım.

naptın orayıdamı dolandırdın? bulduğun bilgileri insanların emeklerini çalmak için kullandığın belli.hala buraya yazıyorsun

ahlaktan mahrum insan

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Saptirmayin Lütfen.
İçinizde Kin Yada Nefret Olabilir.
Özel Sorunlarınızı Özel Halledin.
Rica Ediyorum..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni yazar alımı ne zaman acaba bilen var mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5