İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekşi Sözlükte yazmak...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar,

Bizim bir konu hakkında ekşi sözlükte entry girmemiz gerekiyor.

Yeni bir user açsak mesaj yazamazmıyız ? Entry girebilmek için ne yapmak gerekiyor ? Yeni açılan bir hesapta entry girilemiyorsa ne kadar süre sonra entry girebiliyor ? veya bu yolun yordamı nedir ??

Senelerdir takip edip önceden user açmadıgıma pişmanım..

Teşekkürler ,

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şu anda pek şansın yok yazar almıyorlar artık burdan bir yazar bul rica et yerine yazsın...

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazı zamanlarda yazar alımları alıyorlar kriterleri ozaman belirliyorlar. mesela geçen kitap kampanyası yaptılar kitap gönderenleri aldılar. bunun gibi. onun dışında şimdi sadece oku olarak kayıt ypabilirsin başka bişey yapamazsın
ancak senin yerine orda yazar olan biri yazabilir.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
teşekkürler ,

Başlığa daha eklicek birşeyleri olanlar ekliyebilirler..

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her sene yeni yazar alımları sürecleri başlatıyorlar.
2005 de aralıkta oldu.
bu senede o civarlara tekadür edebilir.
aldıkları her senenin useri ör : 5.nesil yazar olarak tanımlanır.
buna göre istatistikleride : ör : 4.nesil klasil müzik sever 5.nesil marjinal kesimdir diye sınıflandırılır.
eğer yazarlar anımsıyorsa sayfa bilgilerini rapidshare free acount alerter gibi bir yazılım yazabilirim.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben iki kere üye oldum. sourtimes.org dönemlerinde birisi. sonra unuttum. site ünlendi ben ilgisiz üye olarak silindim :D

sonra açıldı üyelikler yine üye oldum heyecanlandım ama 10 entry toplamını yine giremedim 1 ayda. yine silindim.

işe yarıyor ama sözlük iyi bişey.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ekşi sözlük yeni alım yapmayacak boşuna beklemeyin:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5