İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eksik parayı tamamlamaya yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar bu ay 4. ay oluyor hala 100 dolara tamamlayamadım.

Şuan hesabımda 83 dolar civarı var. Bu ayın bitmesine 8 gün kaldı ve toplasam toplasam 8 günde anca 4-5 dolar daha toplarım. Bana eksik 17 doları tamamlamaya yardımcı olacak varmı?

Karşılığında size para verme imkanım zayıf ancak dilerseniz blogumda reklamınızı yayınlayabilirim veya daha farklı şeyler. Yardımlarınızı bekliyorum. Sadece 17 dolarcık..:)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Günlük gelir iyi olsa kodlarınızı bir kaç günlüğüne karşılıksız ekleyebilirdim :)

Sitenize girip reklamlara tıklayım dedim. Ancak siteniz bende açılmıyor.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Böyle saçma bir şey olabilir mi? Yaptığınız her şeyden önce suçtur. Gökhan seninde bu tarz konularını ilk kez görmüyoruz. Yanlış yoldasın haberin olsun.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gökhan senin alexa rank 167k 'larda, gelen ziyaretçi nasıl oluyorda tıklamıyor reklama. yeni bir tema veya reklam düzenlemesi falan yap bence.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
gökhan senin alexa rank 167k 'larda, gelen ziyaretçi nasıl oluyorda tıklamıyor reklama. yeni bir tema veya reklam düzenlemesi falan yap bence.

Sağda solda site adresini etiket et wm ler sitene girsin seninde artar, alexa ile olan is degil yani.Ufak reklamlar yapman lazim yani.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benim anlamadığım bu konuda temalar veren, kitaplar satan, milletin düşük tıklama oranına gülen sen değilde başkasıymış sanki. Şimdide 25 lira için açtığın konuya bak :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O değil de bari, o kapatılacak farkı geri ver, para veremem nasıl bir tekliftir? Biz kodunu koyacağız sen 17 dolar kapat, sonra para verme. O da çok iyiymiş.

Bu post da klasikler arasında yerini alıyor.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Benim anlamadığım bu konuda temalar veren, kitaplar satan, milletin düşük tıklama oranına gülen sen değilde başkasıymış sanki. Şimdide 25 lira için açtığın konuya bak :D

Bende yazmıştım buna nazaran birşey fakat sildim, boşverin arkadaşın onuru kırılır, fakat doğru yolda ilerlemediği, kesin millete nispet mi yapmaya çalışıyor kendine bakmadan ne benim bir satış konumdada bu bahsi geçen 4 ayda 100$ kazandırmayan siteye 7 milyar istiyordu sanırım biraz değişik bir kişiliği var.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fazla iyi niyetli olmamak lazımmış sanırım. Yorumları okuyunca kendimle dalga geçesim geldi :)))

Sen neymişsin be abi ! :)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Değerli kardeşim,

Seni uzun zamandır takip ediyorum. 1 kere yönetim değişmeden önce yine böyle bir başlığının altında VIP forumda sana nasihat verdiğimde bir kulağından girip bir kulağından çıkmıştı, üstüne bir de suçlu olmuştum. Yine aynısının olması büyük bir ihtimal biliyorum ancak yine de yazmak istedim.

Hangi ortamda olursa olsun stabil bir duruşun olmalı. İnsanların gözünde güveni ve saygıyı ancak bu şekilde sağlayabilirsin. Bir gün adsense uzmanı gibi konular açıp, başka bir gün bilmem kaç dolara ihtiyacım var diye konular açarsan bu duruşun ve doğal olarak insanların sana bakış açısı değişir.

Daha önce de söylemiştim. Tekrarlıyorum. Sana gerçek bir iş lazım. Internet'i hobi olarak düşünüp ek gelir olarak para kazanmaya daha yatkınsın. Ben tamamen internetten geçimimi sağlayacağım dersen bu iş için gerçek bir projeye ve eğitime ihtiyacın var. Aksi halde bir sponsor blogumu keşfedecek diye bekler durursun.

NeFuSa çok güzel bir noktaya parmak basmış.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herkes konuyu kendi istediği bir tarafa çekmiş. Bana ay sonuna kadar 10 dolar kazandırabilecek bir site lazım. Bedava diye birşeyde yok zaten bloguma reklamınızı ekliyorum.

Kalan 6,5 günde 10 dolar kazandırabilirim diyen varsa bekliyorum.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sevgili Gökhan, konu dışı yazacağım, cevap yazmak zorunda değilsin sadece dikkate almanı öneririm.

4 ay da 100 dolar için bu işi yapıyorsan bence hemen şu dakika bırakmalısın..

Eğitim durumunu, en kötü ihtimalle değerlendiriyorum, asgari ücretle bir yere girsen nerden baksan ayda 400-500TL + sigorta + yemek + yol ile işe girebilirsin.

4 ayda 100 dolar değil, 2000TL eline geçer.

Dolayısı ile ayda 250-500TL en az bu işten kazanç sağlayamayan arkadaşlar bu işi hobi dışında yapmamalı. Zaman su gibi akıp geçiyor, geleceğe dönük olsun yapacağınız işler.

Önümüz yaz, okumuyorsan 3 ay boş zamanın olacak... 3 ayda beş kuruş cebine girmemesi yerine, 1500TL girer ve hayat tecrübesi kazanırsın, paranın ne kadar zor şartlarda kazanıldığını anladığında kendini daha iyi bir işe yerleştirmek için kolları sıvarsın.. işte o zaman burada 4 ay da 100 dolar için öldürdüğün her gün için lanet okursun.. benden sana tavsiye hemen bırak..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
nokie, o gelenle interneti ve teli ödüyorum. Öbür türlü aksaklık çıkıyor.

6 günde 10 dolar kazandırabilecek sitesi olanları bekliyorum.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
arkadaşlar bence daha fazla yorum yapmayalım

çünkü gökhans19 yazılan hiçbir eleştiriye kulak asmadan hala;
6 günde 10 dolar kazandırabilecek sitesi olanları bekliyorum
diyor :)

T

trgy

Misafir
Nasıl bir ruh hali var Gökhan sende anlamıyorum. Şimdiki başlığın normal karşılanabilirdi aslında ama şu bilmem kaç dolar veren kelimeler çok kazanmalar falan gibi yazılar yazmasaydın normal karşılanırdı.

Bu yüzden çok fazla eleştiri aldın. 4 ayda 100 dolar kazanıyorsam ben senin gibi o bilgisayarın başında bile oturmazdım. Gidip bakkalda çıraklık yapsam bile günde 5 tl verse bile ayda 150 tl kazanmış olurdum.

Biraz para bul ve sağlam bir işe gir internette para kazanmak istiyorsan. Kaybetme şansın da çok ama riske etmeden çok para kazanamazsın. Sen istiyorsun ki para vermiyeyim ama para kazanayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5