İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EkşiSözlük[ÇokUcuz]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sanki bugun bu konuda 1-2$ dan satışa sunacağım demiştin :)

H

halilarici

Misafir
Evet.Öyle birşeyler geçti.Eskilere azcık daha karıştırdığımda :) Ozaman çaktım nasıl bir Fiyata satıcağımı bakmasaydım 1-2$ a bırakacaktım.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kendi hostuna upload edip buraya gerçek bir demo koyarsan satabilirsin belki.
Bedava dağıtılan ve milyonlarca bug'ı olan, neredeyse çalışmayan bir script var. Sanırım onu satmaya çalışıyorsun.

H

halilarici

Misafir
2$ Kurtarmaz.Çalışıyor.s

Ekleme: Peki bir saniye kendi hostuma upload ediyim :)

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
önceki postunda 1-2$ aldım demiştim çok tutarsızsın

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
marez script paylaşımı yasak; diye biliyorken marez script satışı serbest mi e bu kadar olur

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar imzamdaki random.org konusunda görebilirsiniz arkadaşın yorumlarını, kendisi gibi bizide piyasadan bihaber görmesi ve enayi yerine koyması utanç verici kendisi için. Komik, 5-6 yıldır ücretsiz dağıtımı binlere ulaşmış yılların clone scripti bu. Satılmıştır demiş, linkleri falan silmiş, çünkü bu scripti bilenler çıktı, benim ve diğer arkadaşlar gibi. O yüzden silindi, satıldığı falanda yok : )

Haydi geçmiş olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5