İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ekstra Para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

ramazansolak

Misafir
Şuankİ İŞİnİze HİÇbİr Şekİlde Engel OlmadaN Sadece BoŞ Zamanlarinizda ÇaliŞip Ekstra Gelİr Elde Etmek İstermİsİnİz? AYRINTI İÇİN: 0 212 585 35 45 0 532 597 98 51 RAMAZANSOLAK2@HOTMAİL.COM

M

malatyasporlu

Misafir
nedir ne değildir yazsan daha iyi olur.. ayıp bişey mi var ki özele çağırtırıyorsun :eek:

R

ramazansolak

Misafir
24 yıllık tarihi olan bir a.b.d firması sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü üzerine çalışıyor çalışma sistemi multi level marketing sistem daha fazla bilgi için ofisimizde görüşelim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
özetle
1. kapıdan pazarlama
2. alt üye toplama
3. anket yapar gibi pazarlama
4. satış yapar gibi alt üye toplama

en özetle
ya pazarlama ya titan tarzı alt üye toplama çıkıyor bu tarz işler :)

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
network narketing denilen olay bana sacma gelir yılardan beri ama para kazanan insanlar biliyorum.
olay su ilk basta ürünler duyulmus ve kullananlar vardır.genelikle diyet ve kozmetik ve temizlik ürenleridir.sen bu urunleri ilk basta %25 indirimle alırsın ama urun standart fiyatı vardır.herkes aynı fiyatdan satmak zorunda filan alt uye alırsın onun satısından komisyon alırsın iyi satıs yaparak %50 indirimli alırsın alt uylerin yukselir onların satısından para alırsın kabaca böye ama ayda 5milyar kazanda var turkiyede 30 milyar kazananda var hiç kazanamayanda var kabaca olay bu !

E

emrecelebi85

Misafir
nası yani

power' Alıntı:
network narketing denilen olay bana sacma gelir yılardan beri ama para kazanan insanlar biliyorum.
olay su ilk basta ürünler duyulmus ve kullananlar vardır.genelikle diyet ve kozmetik ve temizlik ürenleridir.sen bu urunleri ilk basta %25 indirimle alırsın ama urun standart fiyatı vardır.herkes aynı fiyatdan satmak zorunda filan alt uye alırsın onun satısından komisyon alırsın iyi satıs yaparak %50 indirimli alırsın alt uylerin yukselir onların satısından para alırsın kabaca böye ama ayda 5milyar kazanda var turkiyede 30 milyar kazananda var hiç kazanamayanda var kabaca olay bu !
Nası oluyo bu böle..Ayda 5 - 30 kazanan da var hiç kazanmayanda..O zaman benim aklıma sadece bu işin illegal olduğu gelir..Bu forum'u açan arkadaş yanlış anlamasın ben sadece power adlı arkadaşımın demek istediğnii anlamdım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bende sözü edilen firmanın çalışanıyım benim üstümdeki adam 2 milyara yakın kazanırken ben 0 kaznıyorum çünkü faal değilim. kazancınız performansınıza endeksli. çok çalışan 30 da yapar 100 de. bu şirketin hiç bir aktivitesi illegal değil merak etmeyin. ..

G

guajira

Misafir
uğraşılmaz valla. gerçi azimle çalışan duvarı delermiş :) ama ne biliyim öteden beri soğuk durmuşumdur böyle işlere.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi dakika aloeveramıdır nedir onla alakalı bişiymi??? saç dökmeyen jolesi var 60 küsür melyona hani? açıklama birassss tam sistem lütfen..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aloevera pek meşhur, bi arada amway vardı,
100$veriiyosun üye oluyosun, 100$veriiyosun bidaha ki ay mal alıyosun,
sonra pazarla ya da alt üye topla,

ağzın iyi laf yapacak ya da çevren olacak.(zengin).

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araştırmanız için,
multi level marketing
forced matrix affiliate
two tier affiliate
etc.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
astraler' Alıntı:
Araştırmanız için,
multi level marketing
forced matrix affiliate
two tier affiliate
etc.
yanlış yönlendirici kelimeler bunlar

alakalı kelimeler: networkmarketing, herbalife, amway, avon, tupparware

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olayla ilgili son nokta http://www.dsd.org.tr sitesinde tum sorularınıza cevap bulabilrisiz.Eger becere bilirseniz gercekten iyi paralar kazana bilrisiniz !

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
genelleme yapmak istemem ama %90 kapıdan kazıklama.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu herberlife meselesi belli boşuna uğrşmayın çok saçma ayrıca siz uye oldukça adamlar para alıyor

F

F1R4T

Misafir
Amway toplantılarına gittim, sadece baştakilerin kazandığı, alttakilerin kazandığını sandığı bir sistem

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla şu an kocaelideyim ve burada Herbalife+aloevera+avon+amway gibi firmaların mallarını toplayıp bi mağaza açsam kocaelide en çok kazanan ilk 20 ye girerim mağazalar arasında.Abicim kapıda kazıklama diyosun senin haberin yok çevrendeki 10 kişiden 1 i bu malları mutlaka alıyor.Dikkat edilirse piyasaları çok hareketli.Doğrudan pazarlama yoluyla hem kendi karlarını hem dağıtıcıarının karlarını maximize ediyorlar.
%45-50 lere varan dağıtım masraflarını kara yansıtıyorlar.Para kazanmayı ilk etapta 2. plana atıp kendinizi piyasa ekonomisine alıştırmak ve ticareti kavramak amacıyla yapılabilecek en az sermaye gerektiren işlerin başında geliyor bu işler.Patronunuz yok.Üstdeki insanları tanımak veya dediklerini yapmak zorunda değilsiniz.Kendi stratejinizi çizip piyasaya atılabilir belki kendi geliştireceğiniz pazarlama tekniğiyle geniş kitlelere ulaşıp çok para kazanabilirsiniz.Bu işleri işletme okuyan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler yapsa belki kendileri için iyi olur.İnternetden ve mağaza yoluyla pazarlama olanağına izin verilse firmalarca dediğim gibi en çok satan olurum.O kadar çok müşterileri varki piyasada...

A

AbsoluteWoDKa

Misafir
murme' Alıntı:
sacma sapan bi iş adam sizin üstünüzden köşe oluo
Adamın para kazanması sana niye batıyor, sana teklifi sundu işte istemezsen çalışmazsın ama herşeyi de kötülemeyin be.Ben iktisat okuyorum belki istiyorum böyle bir teklifin burda sunulmasını! Kazansın allah daha çok versin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5