İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

El Değmemiş Bir No Minimum Şirketi

S

siberkolay

Misafir
http://www.everyonesgold.com/signup.php?r=14 : Daha taze bi no min şirketi alt üyelerinizi toplamada birebir ;)

(Alt üyem olan arkadaşlar teşekkürler-gold member olayi yok yardımlaşmaktan uzak olan arkadaşlara sözüm bütün alt üyesi olduğum arkadaşlar türk olmasına önem veriyorum ama biz türklerde çokmu uyanığız bilmem altımdan üye olan yok nedense :) )

o. Automated Payout via E-Gold!
o. No Minimum Pay-Out
o. 3 Referral Levels (25%/15%/10%)
o. Get Paid To Click
o. Get Paid To Read E-Mail
o. Get Paid To Sign-Up
o. Get Paid For Researches
o. Leads and Sales

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam arkadaşım ben bencil değilim,ben kazanıyorsam arkadaşım da kazansın diye düşünürüm senin altından üye oluyorum ve sitemede yerleştireceğim artık benim üzerimden üye olanları da sen düşünm selam

P

Parae

Misafir
Krake yanlış anlama ama senin her başlıkta mesajının sonunda
''
senin altından üye oluyorum , benim altımdan olanlarıda sen düşün , gene iyisin
'' gibi mesajlarını görüyorum ...

Bu bana garip geliyor , beni yanlış anlama ...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Üye formunda bizleride düşünmüşler ve Turkey seçince,Türkiye'de ki iller çıkıyor ekrana.
Personal interests: bölümünden en fazla 5 tanesini işaretlemelisiniz.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm parae dediklerine katılıyorum,her zaman aynı şeyleri söylemekten sıkılıyorum ama ne yapayım,aynı şeyleri de yazmak zorunsdayım,elimden geldiğince tek başıma değil de başkalarınız alt üyesi olarak kaydoluyorumö,ben kazanıyorum,o da kazansın,sadece başkalarına fazla kazandırmak içöin,eğer seninde alt üyesi olama istediğin varsa yaz,üye olayım,bak gene yazıyoum,benim üzerimden üye olanlarıda sen düşün,bu arada siten güzel ve gelişmeye açık,yalnız grafiksel tarafını biraz daha iyileştirsen göze daha hoş gelir,en azından canlı renkler kullanırsan,başarılarının devamını dilerim arkadaşım selamlar

S

siberkolay

Misafir
Krake teşekkürler hocam.Herzamanki olan yine bu şirkettede oldu bak bedavaonline yazdıklarına bakılırsa üye olduğun anlaşılıyor ama şuan aktif 1 üyem olduğunu gördüm bu nasıl oluyor neden oluyor bunu anlamıyorum işte daha önce üye olunmayan eldeğmemiş bir şirket bu hadi birileri daha önceden üye oldu desem.Ya birbirimizin para kazanmasını istemiyoruz yada yadası ne arkadaşlar bunuda sizden dinlemek isterim :) (serdar teşekkürler)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Senin altından üye olmadım çünki, ben zaten üyeymişim :)
Forma mail adresini girince kayıllı olduğunu yazdı.Meğer ben buna üye olmuşum da haberim yokmuş:) N'olacak, hergün bi dünya firmayı test etmek için üye oluyoruz.
Zaten bu işler para kazandırmıyor! Şimdi ben her ay siteme düzenli reklamlar alıyorum, reklam ücreti peşin yatırılıyor.En güzeli de bu zaten! Bu para kazan firmalarınıda vakit geçsin diye kullanıyorum.
Eskiden üstünde deli gibi çalışıp, iyi para kazandığım tek sponsor'da, cj.com
O'na da Allah rahmet eylesin :)

P

Parae

Misafir
Benim demek istedigim her cümlenin sonunda kulandıgın
'' gene iyisin , benim altımdan üye olanlarıda sen düşün '' yani kaç ref toplayabiliyorsunki sitenden ? ne kadar downline yapabiliyorsun ve zaten TR kullanıcılar aktif olmuyor ...

ayrıca benim paraevi için dediklerin için teşekkürler, Sitem için herzaman sloganım ' Türkiyenin en içerikli para Kazandırma sitesi ' ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5