İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

El Emeği Göz Nuru sitemi satıyorum Matematik Soruları

gafoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site: SATIŞ İPTAL OLMUŞTUR
Yaşı: 3
Domain kayıt tarihi: 10 Ocak 2013
Ban vs: Herhangi bir banı yoktur
Fiyat: Teklif usulü.
Adsense geliri: Siteyi ilk açtığım zamanlarda adsense kodlarını eklemiştim, gelirleri aşağıdaki gibidir, aynı zamanda bu gelirlere 12 kategori dahil değil flört cinsellik din kozmetik kilo alma ilaçlar vs aşağıda resmi vardır inancım gereği bu tür kategorileri devre dışı bırakmıştım çünkü dine ters reklamlarda çıkıyordu, bu kategorileri aktif etmiş olsaydım gelirler 10 katına çıkabilirdi. yaklaşık 1 yıl sonra adsense kodlarının tamamını kaldırdım kendi isteğimle. Ve ozamandan beri siteyle ilgilenemiyorum, ozamanlar site 1k civarındaydı ve matematik soruları kelimesinde 1.sıradaydı ilgisizlikten şuan bu durumda 100 kişi bile belki girmiyordur. Site alınıp tekrar post girildiği takdirde matematik soruları kelimesinde ilk sıraya çıktığı takdirde hem ziyaretçi hemde adsense eskisi gibi gelir getirecektir.

Sormak isteğiniz sorular varsa cevaplayabilirim.

Adsense resmi

OAV2J4.png

Devre dışı bırakılmış kategoriler

21n7Q2.png

Site istatistikleri

QBvXbA.png

Google Site Bağlantıları

nMjYY0.png

07ayna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten çok güzel emeğine sağlık alan çok şanslı olur.Benim alanım olsaydı hemen alırdım.

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Hocam Ben öğrenciyim matematik benim alanım :) biraz daha ayrıntıya inermisiniz hosting durumu nasıl adsense hesabını üstündemi vereceksiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5