İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

El Emeği Projesi!

F

flashmekani8mcom

Misafir
www.elemegi.net projesi sizce nasıl olur? Bayanlara yönelik bir adres yaptım.
Sizce hedef kitleye nasıl ulaşabilirim?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
Bu işlerle uğraşan bayanların şimidilik pek internet kullanacağını sanmıyorum ama ileride belki iş yaparsın

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işlerle uğraşan kadınlar genel de, incik boncuk satan yerlerle ilgileniyorlar.
O tip malzemeleri satın almak için de, İstanbul'da Tahtakale-Mahmutpaşa'ya hücum ediyorlar.
Bence bu işle hiç uğraşma, onun yerine sağdan soldan kadın diyetlerini toparlayıp sitende yayınla.Her diyete de ayrı bir başlık yaz.Mesela, "Mucize Diyet" ,"Yiyerek zayıflayın" , "Hülya Avşar'ın mucize diyeti ilk defa..."
Böyle bir site yaparsan ve güncel tutarsan, emin ol ki küçümsenmiyecek bir ziyaretçi kitlen olacaktır :)
Ama biraz acele et, ben böyle bir şey yapmayı düşünüyorum.

maddog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben kız arkadasıma soledım yarın falan ılan atacak

M

malatyasporlu

Misafir
Türkiye'de bayanlar genelde internet kullanmaz kullananlar ise genelde yüksek eğitimli ve bu tip şeylerle uğraşmayan bayanlardır.. ama hayırlı olsun inşallah ziyaretçi patlaması yaşarsın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5