İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elalem (İngilizler) 400Mbps ile uğraşıyor. Fiyat yok!

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Virgin Media İngiltere'de 400Mbps hız üzerinden internet vermeye hazırlanıyor. Fiyatı merakla bekliyoruz.

Virgin Media gündemine 400Mbps üzerinden hızlı internet işini aldı. Bu yılın sonuna doğru İngiltere'de pazara sunulacak olan modemler ve gerekli altyapıyla kullanıcılar adeta ışık hızında interenete girebilecekler.
Şirket İngiltere'de 100Mbps hızdaki servisini vermeye hazırlanırken, testlerini ve deneme kullanımlarını başarıyla tamamladığını bildiriyor. Şirketin sonraki ürünü ise 200Mbps'lik versiyonu olacak. Bir sonraki adım ise 400 Mbps. Bu ürünün yaygın kullanımının ise iki-üç yıl içinde olması planlanıyor. 50 Mbps'lik internet servisinin çok tutmasıyla bu işi hızla büyütmeyi kafasına koyan Virgin Media,70 bin kullanıcıya bu alanda yüksek hızda internet sunuyor.

http://yahoyt.com/h/8372/elalem-ingi...iyor-fiyat-yok

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
bizim modemler bu hızda kesin tutuşur evde yangın çıkartır :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Modemi bilmem ama cepte yangının çıkacağı kesin :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Belki sen ben göremeyiz ama bir gün mutlaka burada da o hızlar konuşulur hale gelir. Ancak önce şu adil kullanım olayının kalkması gerek. O olduğu sürece bu iş hayal... :D

Gerçi bende o yok ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Öncelikle rakip bir firmanın gelmesi gerek birkaça bile gerek yok bir rakip gelse kolaylıkla çağı yakalarız

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Telekom özelliştirileceği zaman rekabet ortamı yaratacağız demişlerdi.. Yarattılarda! Yine o ana firmanın hatları üzerinden adsl satmaya çalışan firmacıklar doğdu. Fiyat farkı var mı? YOK! Kalite farkı var mı ? YOK! Eee ne anladım ben bu özelleştirmeden ? Adamlar gayet rahat bir şekilde at koşturuyorlar bu günden sonra da hiç bir firma koskoca bir ülkeye yeni ve farklı bir internet alt yapısı döşeyip rakip olmaya çalışmaz.

Belki gün olur bunlar mevcut alt yapının yetersiz olmadığını anlayıp alt yapıyı elden geçirirlerse bizim torun tombalağın görebileceği en yüksek internet hızı 20Mbit felan olur. Tabi o zaman kadar diğer ülkeler 3000-5000 lerle uğraşıyor olur ama neyse.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İngiltere den birisi varmı aramızda bir speedtest screeni koyabilir mi ben bazı kesimlerinden bizim birçok yerden kötü hızda diye biliyorum.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hmm anladım, telekom yerine kullanabilecegimiz adam gibi biryer yok.

sırf telekoma o telefon paralarını yedirtmemek için uydunet kullanıyorum ama onda da ip felan deişmiyor zor oluyor :)..

T

trgy

Misafir
Fazla haberlere inanamayın. Avrupa'da çoğu yerde internet bizden kötü. Sürekli bağlantı kopmaları vs vs yaşanıyor. Ayrıca bizden de pahalı.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
863711369.png

Bizde 10 mbitle idare ediyoruz.Ayrıca Turkcell'in reklamlarında Londra'yla vs. dalga geçiyolar :D

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
@Line ,

Senin yine iyi.. TTNET'in bana 8mbps diye kakaladığı internette daha 6mbpsyi geçemedim. Aynı şehirde aldığım sonuçlara bakın ;

863799482.png

Ankara içindeki sunucudan 22ms ping alıyorum..O sunucuya koşsam bu adamların verdiği internet hizmetinden daha önce oraya varırım.8mbps hızımın yurt dışı sonuçlarını burada yayınlamıyorum fazla rencide olmasın TTNET demiştim ki bu adamları assak az..

863804514.png

Bunu bana 8mbps diye sattı bu herifler.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Şuan almak istesem superonline 100 mpbs alabiyorum, ilçemdeki tüm sokaklara fiber optik kablo döşendi.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
@Line ,

Senin yine iyi.. TTNET'in bana 8mbps diye kakaladığı internette daha 6mbpsyi geçemedim. Aynı şehirde aldığım sonuçlara bakın ;

863799482.png

Ankara içindeki sunucudan 22ms ping alıyorum..O sunucuya koşsam bu adamların verdiği internet hizmetinden daha önce oraya varırım.8mbps hızımın yurt dışı sonuçlarını burada yayınlamıyorum fazla rencide olmasın TTNET demiştim ki bu adamları assak az..

863804514.png

Bunu bana 8mbps diye sattı bu herifler.

O sonuçları aldığımda radyo dinliyordum ayrıca torrent de upload yapıyordu :D

asilturk1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelir Gelir Yakında Buralarada Gelir 100mbit SuperOnline Tüm Türkiyeye Fiber Döşeyecek İşallah..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Döşüyorda noluyor. Bizim burada da var ama getirdiği adil kullanım hakkı yüzünden üye olmuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5