İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ElegantHosting Ten 1 GB WEB ALANI 10 GB TRAFIK AYLIK 1 TL YILLIK 10 TL

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- 1 GB Disk Alanı
- 10 GB BandWidth
- PHP - CGI - Perl
- Sınırsız MySQL
- Sınırsız Email
- Sınırsız SubDomain
- cPanel Kontrol Paneli
- Ücretsiz Kurulum
=======================
1 TL / Aylık
10 TL / Yıllık

Adres: Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesi Bahar Caddesi 957 Sokak No :3
Gsm : 0536 865 37 77
Tel : 0262 644 19 21
YS : 523

Moderatör tarafında düzenlendi:

M€l!h

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10.net/hosting-sikayetleri/401639-2dk-ayirin-ve-bu-konuya-bakin-gercekden-uzulerek-ekliyorum.html

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Düdükten link niye veriyorsun? Adamı kızdırmışlar o da sövmüş. Bu hostçu bebeleri anlamak mümkün değil. Hele ki malum yerde. Işın kılıcı icat edersin bunun niye gazoz açacağı yok derler. Bu adamı satışı baltalamaktan banlayın. Satışla linkin alakası yok.

M€l!h

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düdükten link niye veriyorsun? Adamı kızdırmışlar o da sövmüş. Bu hostçu bebeleri anlamak mümkün değil. Hele ki malum yerde. Işın kılıcı icat edersin bunun niye gazoz açacağı yok derler. Bu adamı satışı baltalamaktan banlayın. Satışla linkin alakası yok.

Ben milleti uyarmak istedim. Sen lafı neresinden anladın ?
Ayrıca hostcu bile olsa küfür etmeye, tehdit savurmaya hakkı yok!

arkadaş çok duyarlı davranmış. tebrik ediyorum. yoksa az daha iletişime geçecektim elegant ile.. gerek kalmadı.. böyle seviyesiz insanlarla alışveriş yapmam!

Teşekkürler.

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M3L!H sen kimsin seninle bi alış verişimiz oldumu seni alakadar edermi ? msne adresini ver bakalım kimsin bilelim

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Verdiğin linki okuduysan orda olayın bir geçmişi olmuş. Adamı kızdırırsan söver de döver de. O log çok kişisel. Satışı baltalamak için teknik bir veri, müşteri deneyimi değil. Şurayı da o malum yere benzetmeyin. Art niyetli yazmışsın. Diğer hınk deyiciyi de yollamışsın. Buradakileri bunu anlamayacak kadar çocuk mu sanıyorsun? Burayı da oraya benzetmeyin. Az olgun efendi iyi niyetli olun. Adam paket tanıtıyor sen teknik veri, müşteri deneyimi değil başka bir yerdeki küfür logunu yayınlıyorsun. Belki adam hem sövüyor hem bir sene %100 uptime veriyordur. İlla eleştireceksen elinde hizmetle ilgili kötü teknik veriler varsa onları yayınlarsın.

*Elegant burda seni, hizmetini, işini, anlayışını değil melih'in yaptığını eleştiriyorum. Seni tanımam etmem.

cagatayh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

http://www.r10.net/hosting-sikayetleri/460569-eleganthostingnettr-ciddiyetsizligi.html

Forum kapalı olduğu için şuan görüntüleyemezsiniz sayfayı. Daha sonra inceleyince yaptığınız şeyi yerinde olmadığını anlayacaksınız. :)

huntersercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese server down olunca update de sorun olmuştur diyen bişey bilmeyen aklı sıra sıra bişey bildiğini sanan bir tostcu :) sakın almayın derim...

ahmetcahan1962

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elegant hosting

Ben reseller hizmeti aldım. Çok hızlı gayet makul fiyatı var.Reseller olarak.Geçici olarak problemler oluyor. Cep telefonu ile iletişime geçiyorum. 1 saatte hallediyor.Sorunları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5