İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eleman Aranıyor ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Kariyer nette gördüğüm ilanlar ile ilgili :) geyik yapma isteği uyandı içimde.

1. SATIŞ - PAZARLAMA konusunda deneyimli,
  2. Flash, Action Script, Dreamweaver, Photoshop programlarını kullanabilen ve Grafik tasarım konusunda deneyimli
  3. Arama Motoru Optimizasyonları, Adwords, Adsense, Page Rank, Traffic Rank konularında deneyimli·
  4. Web Marketing konusunda deneyimli ( Toplu Mailing, şablon hazırlama, Banner Reklam'lar v.b. )
  5. ASP, ASP .NET teknolojilerine hakim, XML - XHTML, RSS, CSS, Web Veritabanı ve Uygulama geliştirme konularında tecrübeli
  6. Jquery, JavaScript , Java bilen.
  7. En az 3 proje geliştirmiş ve kodlarını referans gösterebilecek.
  8. izgilizceyi çok iyi bilen.

Bu nun gibi bir sürü ilan var. Bu ilanları verenlerin beyinlerinin olup olmadığı ile ilgili şüphelerim var. Bunları bilen adamın kazancı zaten aylık geliri 2-3 bin liradır evde çalışsa. :) bunları bilen adam ilan veren şirkete %70 hisse ile ortak olur anca.

Gidip pazarlama yapacaksın müşteri bulacaksın. Oturacaksın tasarım yapacaksın. Sonra veri tabanına bağlayacaksın. Intro bilmem ne hazırlayacaksın. :) Siteye ingilizce dil ekleyeceksin. 750 TL maaşla çalışacaksın :D. Ayda 5 site bitiremiyorsun diyede demediklerini bırakmayacaklar. Millet web masterları geri zekalı sanıyor sanırım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Merak etmeyin bunları bilip başvursanızda sizi işe almıyorlar.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bu ilanları yazanların çoğu ilanda yazılanların ne anlama geldiğini bile tam olarak bilmez
ordan buradan okuyup ortaya karışık bir ilan çıkartıyorlar böyle

php ve aspx i aynı anda bilen üstünede grafik tasarımda özgün çalışmalar isteyenleri de gördüm ben :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
bu ilanları yazanların çoğu ilanda yazılanların ne anlama geldiğini bile tam olarak bilmez
ordan buradan okuyup ortaya karışık bir ilan çıkartıyorlar böyle

php ve aspx i aynı anda bilen üstünede grafik tasarımda özgün çalışmalar isteyenleri de gördüm ben :D

php ve aspx :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
aslında artık ikisini de bilmek gerekecek gibi çünkü microsoftun php'yi ve aspx'i birlikte çalıştırabilen bir server yapmışlar.beta versiyonu yayında diye okumuştum bir yerde.

Php ve aspx i bir serverda çalıştırabilirler.

ASPX (C#) normal etiket dilinden yani html den çok ileri düzeyde bir dil. Php html ile tam uyumlu çalışabiliyor. Aspx tam uyumlu değil :) bu yüzden microsoftçular geri dönüş yaptılar. Yeni bir sistem geliştirdiler. Eğer bir aksilik çıkmazsa bu yeni çıkan sistemle hazırladığımız e-ticaret sitesini 1 aya bitireceğiz test aşamasından sonra sanırım oda 1 ay sürer satmaya başlayacağız. Bildiğiniz gibi arama motorları aspx siteleri pek sevmez. Yeni geliştirdikleri sistemle bunun üstesinden geldiklerini düşünüyorlar. Bakalım 3-4 ay sonra bizde anlayacağız. :) Eğer başarırsak Tam SEO uyumlu ilk e-ticaret sitesini yazmış olacağız C# ile.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Özcan şu aralar mevcut sistemimi geliştirmesi için bir şirketle anlaşmak üzereydim.

Bunu duyduğum iyi oldu. Eğer elinde intro veya demo varsa paylaşma imkanın var mıdır? Fiyat düzeyleri nerede olacak bir de?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Özcan şu aralar mevcut sistemimi geliştirmesi için bir şirketle anlaşmak üzereydim.

Bunu duyduğum iyi oldu. Eğer elinde intro veya demo varsa paylaşma imkanın var mıdır? Fiyat düzeyleri nerede olacak bir de?

Ortağımla görüşeyim mesaj atarım. Kodlarını satmayacağımız için çok yüksek fiyat istemeyi düşünmüyoruz.
Yani E-Tiaceret mağazaları gibi yıllık kullanım ücreti almayı düşünüyoruz. 2 ay içinde biter şimdilik :) demo yok kod yazıyoruz sadece. En temel basit sürümünü 2 ay içerisinde bitirip satmaya başlamayı planlıyoruz ,proje 8 ay gibi bir sürede tamamlanacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5