İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eleman Arayanlara Yada Forum Yöneticileri

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Forum Yöneticiliği veya flash oyun ekleme işiyapabilirim daha önceden arkaşlarla çalıştık hala çalışmaya devam ediyoruz kendilerine yardımcı arayanlar bana pm veya bu başlık altından ulaşabilir her türlü yardımcılık yapabilirim :)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Eleman Arayanlara Yada Forum Yöneticileri" Başlık benim başlığa biraz benziyor :)

Bu eleman işinin başını ben mi çekiyorum ne :)

Şaka bir tarafa gerçekten çalışan insanları görmek güzel.
Bazen yoğunlaşıyorum yada yetiştirmekte sıkıntı yaşadığım işler oluyor. Msn ne eklersen beni arada bir yardım edebilirsin bana (ücretli) tabi senin için bir sakıncası yoksa.

İyi çalışmalar
Kolay gelsin

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok başlık veya konu'yu senden yada başkasından çalarak açmadım msn adresini pm atarsan yardımcı olabilirim :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence buraya bu tür msj lar açmak yanlış. İş verecek olan kimse ilanını yazar, şartları uyanlarda cvp verirler. Yoksa herkes bu tür konular açarsa hem gereksiz bir durum olur hemde forum kirlenir. Bende bu forumdan birçok arkadaşla çalıştım. Hepside memnun kaldı. benimde böyle bir topic açmam gerekir o zaman...
Benim fikirlerim böyle.. Sonuçta iş ilanı verilir tek bir kişi değilde onu yapabilecek en iyi arkadaş almalıdır işi. bu ben yada sen veya başka bir arkadaş olabilir.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence buraya bu tür msj lar açmak yanlış. İş verecek olan kimse ilanını yazar, şartları uyanlarda cvp verirler. Yoksa herkes bu tür konular açarsa hem gereksiz bir durum olur hemde forum kirlenir. Bende bu forumdan birçok arkadaşla çalıştım. Hepside memnun kaldı. benimde böyle bir topic açmam gerekir o zaman...
Benim fikirlerim böyle.. Sonuçta iş ilanı verilir tek bir kişi değilde onu yapabilecek en iyi arkadaş almalıdır işi. bu ben yada sen veya başka bir arkadaş olabilir.

Aslında birde olayın bu boyutu var söylediklerinin bir kısmında haklısın :) Nedenin ne gelince iş yaptırmak isteyen yaptırmak istediği işi açıklar ve işi almak isteyen kişiler konuya cavap yazar ve işi en iyi yapan o işi alır demişsin bence tam aksi bir durum söz konusu oluyor. İşi alan kişi işin daha ne olduğu hakkında en ufak bir fikri yokken verilen fiyatların altında bir fiyat verip kendi kafasından "elbet bir şekilde hallederim" diyerek işi iş verenden alır. Ve sonuç tabi yapmaz mağdur olan kim iş veren işi alana hiç bir şey olmaz.

Başlık açmanın + tarafı ben yapabilceğim her şeyi o konu altında toplamışım yani iş vermek isteyen insan benim iş gücüme bakıp beni seçip yada seçmeyebilirler. Ben Kod yazamam script düzenleyemem yada websitesi yapamam İngilizce çeviri yapamam. Bu işler için birini arıyor ise mecburen forumda başlık açmak zorıda kalıyor ve esasen bu durumda forum başlıklarla dolu bir çöplüğe dönüyor ben bir konu açmışım iş vermek isteyenler msn den yada PM yoluyla bana ulaşıyor ve foruma başlık açmadan istedikleri sonuca ulaşıyorlar.

Forumda iş yaptığım ve memnun kalan kişilerin o başlık altına cevap yazmaları işi alan kişinin referans listesini oluşturuyor yani bir sonraki kişi bir işi olduğunda başlığı girip o kadar insana iş yaptığını görünce güven duyuyor ve korkusuz bir şekilde iş yapıp ödemesini çoğu kişi nakit daha işe başlamadan yapıyor. Bence bu olay daha sağlam...

Benim düşüncelerimde bu şekil aslına bakarsan senin düşüncelerinde doğru ama benim söylediklerim biraz daha mantıklı geliyor. Sende başlık açabilirsin sonuçta iş ve eleman kısmına açıyorsun açtığın başlıkları adminler inceliyor. Biliyorsun ki eğer kusurlu bir şey bulurlarsa ya silerler yada konuyu kitlerler. E demek bende yanlış bir şey yapmamışım ki 7. aydan bu güne kadar başlık halen yerinde duruyor.

İyi çalışmalar
Kolay Gelsin....

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Görüçlerinize Teşekkür ederim Saygı Duyuyorum Eleman'a ihtiyacı olanlarla görüştük anlaştıgım arkadaşlarımda var Teşekkur Ederim

Eleman'a ihtiyacı olanlar bu başlık altında yada PM den ulaşabilirler..

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşla bir kere çalışmıştım.Temiz iş yapıyor sağolsun.
Referans olması açısından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5