İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eleman demiyelim ama yardımcı arayanlara duyrulur

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle her kesten özür dileyerek artık data toplama ve vs.. işleri bıraktığımı söylemek istiyorum.

Özellikle son aldığım işlerden biri olan bir abimizin işini aldım ve gününde teslim edemedim o kişiden tekrar özür diliyorum. (Takma ismi @Fat)

İsmail Abi (@TRinsanRehberi) senden de tekrar tekara özür diliyorum abi senden aldığım işide en kısa zamanda bitirecem abi.

1 hafta önce düğünüm oldu ve evlendim eşim 5 yıldır çıktığım kız arkadaşım ve biraz kıskanç doğal olarakta Bilgisayarla arama giriyor ve iş yapmamı engelliyor ve bende biraz sıkıldım artık bu işlerden bu sebeplerden dolayı bırakıyorum.

Şu an elimde bulunan işler en kısa zamanda bitirilip bundan sonra iş alımı olmayacaktır.

Bana güvenip benimle çalışan bütün iyinet sakinlerine teşekkür ediyorum. Benim hakkım geçtiyse helalı hoş olsun. Artık sizinde hakkınız bana geçtiyse hakkınızı helal edin benimle çalışan arkadaşlar.

Bundan sonraki internet hayatımda artık adsense ile uğraşmayı düşünüyorum.

Admin arkadaşlar konuyu kitlerlerse sevinirim.

Herkese iyi çalışmalar...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Semih abi ilk önce hayırlı olsun

Semih abi bu forumda bi çok kişiye emeği geçen bir insan özellikle bana

İnşallah daha çok kazanırsın...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hayırlı olsun, eşinle nice mutlu yıllar dileğiyle..
@smpx arkadaşla beraber birçok iş yaptık, çokta katkısı oldu bana, bunlar için teşekkür ederim. Hakkı varsa bende helalı hoş olsun. Sende bana hakkını helal et ;P Gelecekteki işlerindede başarılar dilerim.
Tüm bunlardan artakalan sadece Dostluk kaldı ve buda sürekli devam edecek inş..

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@T3chn0 Erçin kardeşe teşekkür ediyorum. Kardeş biz bir şey yapmadık azcık bilgimiz vardı onu paylaştık :)

@gameforever İbrahim kardeşe de teşekkür ediyorum. Hakkımı ben herkese helal etmişim kardeş sanada helal olsun. İnşallah bundan sonra dostluğumuz da sürekli devam edecek.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdan tanıdığım ve iş yapmasına saygı duyduğum insanlardan birisin.
Düğününden sonra yapmak üzere genel olarak konuştuğumuz o iki işi de yapmayabilirsin. o konuda tercihi sana bırakıyorum.

Seninle çalışmak güzeldi, bana yaptığın çalışmalar için teşekkür ederim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir arkadaşım 3000 adet video editleyebilecek birini arıyor,cdleri adresine yollayacak sende editleyip geri göndereceksin,videolar 1 yada 1,5 mb aralığında. Programı herşeyi sana arkadaş verecek sana sadece editlemek kalacak,eğer bir fiyat söylersen kendisine iletirim...

yardımcı olabiliri ayrıntıları pm alabilirmiyim

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün mesajları sonuna kadar hevesle okudum "güvenilir birini bulduk" diye...
gel görki işi bıreakmışsın. sağlık olsun. mutluluklar...

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün mesajları sonuna kadar hevesle okudum "güvenilir birini bulduk" diye...
gel görki işi bıreakmışsın. sağlık olsun. mutluluklar...

Kardeş teşekkür ederim sonuna kadar okumuşsun ama inan benden daha iyi ve sağlam iş yapan arkadaşlar mevcut sadece denk gelip tanışman lazım :).

G

GeCeCiLeR.ORG&PoLKeReM

Misafir
vallahi bende öyle bir hevesle okudumki dedi gibi arkadaşin birden bıraktı msjını görünce tüm hayallerim yıkıldı vallahi :( hayırlı uğurlu olsun allah bir yastıkta kocatsın ama hala yapmaya hevesin varsa ve düşünüyorsan

[email protected]
[email protected]

msn adreslerinden ulaşirsan sevinirim çünkü senn gibi dürüst işinin ehli brine ihtiyacım var yada bana şu die tavsiye edebileceğin biri varsa oda olabilir..

TEKRAR TEKRAR ALLAH MUTLU BAHTİYAR ETSİN ARKADAŞİM....

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş teşekkür ederim sonuna kadar okumuşsun ama inan benden daha iyi ve sağlam iş yapan arkadaşlar mevcut sadece denk gelip tanışman lazım :).

Arkadaşa o konuda yardımcı oldum.
Bana yoğun olarak senden sonra mesai yapan arkadaşa referans oldum.

Daha önce birlikte bir şirkette mesai yapmıştık kendisiyle.

Herkesin yeri ayrıdır ama :)

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5