İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eleman demiyelim ama yardımcı arayanlara duyrulur

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben yapabileceklerimi yazayım lazım olursam iletişime geçersiniz...

Sınırsız download - (2048 KB Bağlantı) çok büyük olursa arkadaşın sunucusundan (100 GB bağlantı)

Video Klip download (video.google - metacafe.com - youtube.com gibi sitelerden de olabilir)

Program vs. vs. datebase oluşturma

Yani kısacası aklınıza gelebilecek internet üstünde sizin zaman ayıramadığınız bütün işleri yapabilecek durumdayım. (kod yazma site tasarımı gibi şeyler hariç)

Siz sitenizi tasarlarken bense sitenizin datebase ni oluşturabilirim.

Sen benim işime yararsın diyenler [email protected] adresinden benimlen iletişim kurabilirler.

Ücret olayına gelince ne desem yalan olur işin zorluğuna göre fiyat belirlenir ve pazarlık yapılır orta bir yol bulunur ücretin yarısı işe başlamadan önce ücretin diğer yarısıda iş bitiminde alınır.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

İyi çalışmalar kolay gelsin...

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RTSngz' Alıntı:
yardım demişsin para talep ediyorsun :)

en basitinden müdür yardımcıLarı beLeşe mi çaLışıyor ? arkadaşın ne kastettiği ortada mesaj yazmış oLmak için mesaj yazmaya gerek yok..

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
en basitinden müdür yardımcıLarı beLeşe mi çaLışıyor ? arkadaşın ne kastettiği ortada mesaj yazmış oLmak için mesaj yazmaya gerek yok..

@leet katılıyorum ne demek istediğimiz ap açık ortada.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smpx' Alıntı:
Arkadaşlar ben yapabileceklerimi yazayım lazım olursam iletişime geçersiniz...

Sınırsız download - (2048 KB Bağlantı) çok büyük olursa arkadaşın sunucusundan (100 GB bağlantı)

Video Klip download (video.google - metacafe.com - youtube.com gibi sitelerden de olabilir)

Program vs. vs. datebase oluşturma

Yani kısacası aklınıza gelebilecek internet üstünde sizin zaman ayıramadığınız bütün işleri yapabilecek durumdayım. (kod yazma site tasarımı gibi şeyler hariç)

Siz sitenizi tasarlarken bense sitenizin datebase ni oluşturabilirim.

Sen benim işime yararsın diyenler [email protected] adresinden benimlen iletişim kurabilirler.

Ücret olayına gelince ne desem yalan olur işin zorluğuna göre fiyat belirlenir ve pazarlık yapılır orta bir yol bulunur ücretin yarısı işe başlamadan önce ücretin diğer yarısıda iş bitiminde alınır.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

İyi çalışmalar kolay gelsin...

Sizinle umarım anlaşıp ilk işimizi yaparız. Aklımda binlerce proje var ama yardımcı gerekiyor ve zamana ihtiyacım var. yaptığım projelerle sonrakilere finans sağlamam da gerekiyor.

Bu noktada interneti + bilgisayarı + vakti ve çalışma hevesi olan birini daha buldum sanırım.

Göreceğim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşım 3000 adet video editleyebilecek birini arıyor,cdleri adresine yollayacak sende editleyip geri göndereceksin,videolar 1 yada 1,5 mb aralığında. Programı herşeyi sana arkadaş verecek sana sadece editlemek kalacak,eğer bir fiyat söylersen kendisine iletirim...

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Bir arkadaşım 3000 adet video editleyebilecek birini arıyor,cdleri adresine yollayacak sende editleyip geri göndereceksin,videolar 1 yada 1,5 mb aralığında. Programı herşeyi sana arkadaş verecek sana sadece editlemek kalacak,eğer bir fiyat söylersen kendisine iletirim...

PM Atım...

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese lazım kişilerden bu arkdadaş ama finansal yönden garantisi olmayan işlerde zorlanılabilir

arkadaş olunası kişilerden bu arkadaş :D

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maniax' Alıntı:
herkese lazım kişilerden bu arkdadaş ama finansal yönden garantisi olmayan işlerde zorlanılabilir

arkadaş olunası kişilerden bu arkadaş :D

Arkadaşım teşekkür ederim söylediklerin için fakat "finansal yönden garantisi olmayan işlerde zorlanılabilir" demişsin bunu biraz açıklayayım.

Şöyle bir olay vardır hepimiz biliriz sen gidipte hiç tanımadığın bir bakala sakız al vs.. şeyler al deki amca ben bunu 1 ay sonra verecem adam seni ilk defa görmüş kabul eder mi etmez hatta üstüne bize dayak bile atabilir. Ama sen kendi mahalende bulunan bir bakala gitiğin zaman istediğin her şeyi alırsın ve 1-2 sonra götürür parasını verirsin ve bakkal amca sesini çıkarmaz bakkal defterine yazar borcunu. Niye sana borca mal verir seni tanıdığı için oturduğun yeri bildiğin için.

Şimdi bizim olayda buna benziyor genelde iş yaptığım herkesle msn de görüşüyorum yüzlerini bile görmüyorum iş detaylarını görüşüp fiyatta anlaşıyoruz buraya kadar her şey çok güzel ama bir bakıyorum eee abi sen işi yap bana teslim et ben sana 1,5 ay sonra paranı veriyim şimdi param yok :) bende diyorum ki güzel kardeşim ayranın yok içmeye teyareyle gidiyon s... maya böyle ticaret mi olur.

Sonuçta ticaret yapıyorsun ilaki ticarettede her insanın bir kredisi vardır. Ama kredi hakkının oluşması için önce o kişiyle bir ticaretimizin bir güven ortamının oluşması lazım.
Mesela Serdar isminde bir arkadaşımız benden bir arşiv yapmamı istedi detaylar konuşuldu daha ben işe başlamamışım ve ben istemeden ücretin 4 te 3 ünü gönderdi. şu an o arkadaş bana desinki semih bana bu lazım parasını 3 ay sonra verecem hemen arkadaşın işini yaparım. çünkü neden arkadaşa olan sonsuz bir güvenim var insanların kişiler üzerinde bıraktıkları izlenimleri çok önemlidir bu tarz işlerde.
Benimle iş yapmış ve yaptığım işten memnun kalmayan bir insan varsa yada aldığım paranın hakkını vermiyorsam iş yaptığım arkadaşlar buraya yazabilirler.

Çok para canlısı bir insan değilimdir ama elemeğinin ne demek olduğunu ve paranın kolay kazanılmadığı bir zamanda yaşadığımızı biliyorum. Ben karşıdaki insanları anlıyorum hak veriyorum sonuça o insanda bana verdiği parayı havadan kazanmıyor ama bazı arkadaşlar beni anlamakta yada bana hak vermek istemiyorlar. Bu beni gerçekten çok üzüyor. Böyle durumların yaşanmasını istemiyorum açıkçası.

Arkadaşlar kusura bakmayın lafı çok uzatım biliyorum ama kendimi açıklama yapmak zorunda olduğumu hissettiğim için bu kadar uzun yazdım

Okuyan arkadaşlara teşekkür ederim

İyi çalışmalar
Kolay Gelsin

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FTP de istediğim çalışmayı (71 tane zip dosyasını gördüm) teşekkür ederim; Ellerine gözlerine sağlık.

iş bankası olduğu için EFT pazartesiye kaldı (Garanti olsaydı kalan parayı şu anda hemen gönderebilirdim)

Seninle tekrar bir işte çalışmak üzere diyorum.

Vakti olmayıp ta yardımcı arayan arkadaşlarada @smpx ile çalışmalarını öneririm.

Saygılarımla

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
odeme alalım cok işler yapcaz bu arkadaşla suan para yok :)

U

username

Misafir
Arkadaşla bir çalışmamız oldu,gününden önce teslim etti.tavsiye edilir.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih 2. işi de hakkıyla bitirmişsin; ellerine sağlık.
34 zip dosyadan birinde gönderirken sanırım sorun olmuş diğerleri sağlam onu bir daha gönderirsen tamamdır.
yarın paranın kalan kısmını inşaAllah hesabına göndermiş olurum.

sen bir evlen düğünden sonra 3. işimizi yapalım inşaAllah.

U

username

Misafir
Aynen bende düğün'ün bitmesini bekliyorum.Daha çook çalışıcaz inşallah:)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsmail abi ve @username'ye (kusura bakma ismini tam hatırlayamadım) teşekkür ederim...
İsmail abi birazdan eksik olan zip dosyasını tekrar gönderiyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5