İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elimde 1 milyon numara var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
öncelikle o mailleri nasıl ele geçirdiğinizle başlayalım mı?
illegal işlerle uğraştığınız çok belli.

mazotcuk42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi şekilde aldım hocam orasını boşverin ne işler yapılabilir onu söyleyin veya ortak olacak varsa olalım benim şu anda maddi durumda sıkıntı var

AxiKill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail olsa iyi telefon numaraları varmış elinde 1 milyon.

birmilyoncu aç bence :)

Ben bir çikolata fabrikasıyla çalışıyordum. Bir çok banka müdürü çalışanı doktoru avukatı mail adreslerini veriyorduk. Mail her zaman daha mantıklıdır arkadaşa katılıyorum :)

mazotcuk42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail bulmak daha kolay dostumda millet gelen maillere bakmıyor doğru düzgün ama herkes gelen sms e bakar doğru değilmi

ismailix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o bir milyon telefon numarası içerisinde güncel olan.

istanbul anadolu yakasında ikamet eden, bayanların numaralarını çıkarabilir miyiz.

not: güzellik salonu işletiyoruz. kampanyamızı sms olarak atmak için.

sizin çıkarınızda giden smslerden bize geri dönüş yapan kişiden 0,5 TL veririiz.

gayet uygun bir kampanya olduğu için geri dönüş çokca olacağını düşünüyoruz.

mazotcuk42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım hocam malesef uğraşamam + şu kadar numaraya şu kadar fiyat önerisi alabilirim

AxiKill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail bulmak daha kolay dostumda millet gelen maillere bakmıyor doğru düzgün ama herkes gelen sms e bakar doğru değilmi

Açıkcası kampanya sms leri o kadar cazip gelmiyor artık kimseye yani ticari siteler ve kuruluşlar bunu o kadar çok kullanıyorki aslında bu yöntemler ne yazıkki suistimal ediliyor. Artık ne mail ne sms daha etkili reklam biçimleri bulunması gerekiyor bence.

AxiKill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık bir iş yapmak istiyorsan müşteriyle birebir iletişime geçmeni öneririm bundan başka etkili bir yol yok tabi bu benim şahsi düşüncem :)

asi1531

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında müşteriyle etkileşime geçmek için daha doğrusu genç ve orta yaşlı kesime hitap etmek için sosyal medya çok fazla kullanılıyor. Facebook sayfalarına reklam vermek veya yüksek takipçili değerli twitter hesaplarına reklam linki yayınlatmak etkili bir yöntem olarak kullanılıyor.

mujdatb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgili numaraları data niyetine satabilirsin. Ama nerden aldığın önemli .eğer pörtfoy sağlamsa ben bile alırım datanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5