İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elimde bulunan 2 çek

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde bulunan google adsense den gelen 2 tane çek var bozdurmadım acaba googleye mail atsam bunları eft olarak yollarmı bi bilginiz varmı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mail atarak çek numaralarını, tarihlerini bildir. daha sonra bu çekleri bozduramıyorum, gelecek hesap döneminde yollar mısınız de. onlar da bu ayki kazançlarınla beraber yollarlar.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suan bi mail attım fakat cek numaralarını yazmadım cekin yollandıgı tarihi ve miktarları söyledim sorun olmaz sanırım dimi?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
suan bi mail attım fakat cek numaralarını yazmadım cekin yollandıgı tarihi ve miktarları söyledim sorun olmaz sanırım dimi?
çek numaralarını da gönder. göndereceğin bilgiler:
çek tarihi, çek numarası, client no, kimin adına geldiği, çekin üzerindeki adres.. ne kadar çok bilgi verirsen o kadar iyi. sonra zaman kaybetme, ayın 15'ine bir şey kalmadı. sana geri dönmesinler yani direk işleme alsınlar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır göndermezler. Bizzat başıma geldi. Gönderilmiş çekleri iptal etmiyorlar. Çekler 6 aylıktır. Geçmediyse bozdurabilirsin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Hayır göndermezler. Bizzat başıma geldi. Gönderilmiş çekleri iptal etmiyorlar. Çekler 6 aylıktır. Geçmediyse bozdurabilirsin.
bana gönderdiler. çekleri bozamıyorum diye mail attım, yenisini ytl olarak gönderin dedim gönderdiler..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla 1 kere gönderdim olmaz dediler. Aynı maile cevap verip tekrar istedim. Bozduramıyorum hesaba ekleyin. Ödeme bekletiyorum zaten biriksin dedim. Yapmadılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah allah. ben çok mu şanslıyım yahu. ne istersem yapıyor adamlar :D

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar bankaya verdigim cek 35 gun oldu hala daha odeme yapılmamıs sizce ne yapmayalım

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Cekle Ödeme Aliyorsaniz Yapi Kredi Bankasina Gidin En gec 3 gun icinde Paranizi Alirsiniz ilk once Almiyoruz Felan Derler Ama Siz Bozdurmayacaksiniz Takas Yoluyla Paranizi Alacaginizi Soyliceksiniz Oyle Deyince Aliyorlar ßence Ceklerin 6 Ayi Doldurmadan Hemen git Ve Bozdur :) GüLe Güle Harca Google Bozduramadiqin Ceke Herhangi Birsey yapamiyo Zamaninda ßende Bozduramadim İstanbula git orda Bozuyolar Diye Mail yolladilar :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbiden' Alıntı:
merhaba arkadaslar bankaya verdigim cek 35 gun oldu hala daha odeme yapılmamıs sizce ne yapmayalım
1-1,5 ay sürer diyorlar çeki aldıklarında. Benim son çek 40 gün falan sürmüştü.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
az önce citibank bahçekapı şubesine gittim çek için tabiki...

dedim böle böle şunu bozun artık... malesf dolar çeki bozamıyoruz ytl olsa idi 5 ytl masraf ile bozabilirdik dediler... dedim o zaman hesap açın bankanızda hesabım olsun vs vs diye oda sadece çek için açamıyoruz dedi iyi peki tamam deyip çıktım.. bizim bankalar ile sürekli ilgilenen abilere danıştım olm akılsız davranmışsın çeki karıştırmadan hesabını açtıracaksın bir hafta sonra gidip çeki vereceksin dedi yarın elmadağ şubesine gidecem yetti artık :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ads üye oldugun mailden gönderdin ise sorun yok onlar sana göndedikleri cekelri kontrol ediyorlar

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-postalarınız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Ödemenizin yapılması için süreci yeniden başlattık. Çeklerinizi ödemeyi durdurduk, bu nedenle kazançlarınız yaklaşık 15 gün içerisinde hesabınıza geri yatırılacak.

Bu işlem tamamlandığında Ödeme Geçmişi sayfanızda 'Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı' satırını göreceksiniz. Bu satır ayın 15'inden önce görünürse, kazançlarınız bu ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir. 15'inden sonra görünürse, kazançlarınız bir sonraki ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir.

Ödemenizi başka bir şekilde almak üzere ödeme şeklinizi güncellemek isterseniz lütfen bunu ayın 1'i ile 15'i arasında yapın. Ödeme şeklinizi ayın 15'inden sonra güncellerseniz ödemenizi, tercih ettiğiniz şekilde alacağınızı garanti edemiyoruz.

Türkiye'ye kısa bir süre önce sunmaya başladığımız Elektronik Fon Transferi yolundan ödemelerinizi almaya karar verdiğinize çok sevindim. Tahmin edebileceğiniz gibi ödemelerinizin sorunsuz hesabınıza yatırılması gelecek için tüm yayıncılarımız için en kolay çözüm olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5