İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elinde bu script olan

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi ara forumda yanlış hatırlamıyorsam dağıtılıyordu ancak şuan bulamadım;

http://www.acimam.info/index.php

elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? (botsuz hali)

Ya da yine elle ekleyebileceğim güzel hoş bir script varsa yardımcı olabileceklere tşk ederim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
scripti selim61 yazmıştı yanılmıyorsam kendisine ulaşırsan satın alabilir veya ucretsiz alabilirsin o kısım selimin insifiyatine kalmış :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yazan kişi sanırım selim61 onunla ırtıbata geçmenı onerırım :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu scripti hiçkimseye satmamıştım, yanlış hatırlamıyorsam World-Wide-Web sana kullanman için vermiştim daha sonra tüm marez sitelerinde boy gösterdi dünyanın backlinkini almıştım.
bedavaforum 3 domain karşılıgında banada verirmisin (2 hafta sonra belki).
scripti marezde bulabilirsiniz, kullanıp hit yaptıktan sonra gelin ücretli olarak sitenizin cpu kullanım oranınızı düşürelim :)

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scripti hiçkimseye satmamıştım, yanlış hatırlamıyorsam World-Wide-Web sana kullanman için vermiştim daha sonra tüm marez sitelerinde boy gösterdi dünyanın backlinkini almıştım.
bedavaforum 3 domain karşılıgında banada verirmisin (2 hafta sonra belki).
scripti marezde bulabilirsiniz, kullanıp hit yaptıktan sonra gelin ücretli olarak sitenizin cpu kullanım oranınızı düşürelim :)
O scripti herhangi bir dağıtımım olmadı, sadece raptor'a izlesene.com botu yaptırmıştım dosyaları ona yollamıştım onun dışında dağıtma gibi bir durum olmadı. Artı olarak backlink nasıl alıyosun, bende selim61 diye bir link vardı o da bir mail adresine bağlantı sağlıyordu

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
O scripti herhangi bir dağıtımım olmadı, sadece raptor'a izlesene.com botu yaptırmıştım dosyaları ona yollamıştım onun dışında dağıtma gibi bir durum olmadı. Artı olarak backlink nasıl alıyosun, bende selim61 diye bir link vardı o da bir mail adresine bağlantı sağlıyordu

tamam işde nasıl olsa bedava mantığı ile arkadaşına seo yaptırma amaclı verdin oda bütün dünyaya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5