İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elinde Tv İzleme Scirpti olan varmı ?

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Başlıktanda anlaşılacağı gibi Elinde tv izleme scripti olan varmı.

Öncelikle Scripti ne yapacağımı Anlatayım.

bir projem var kutsl topraklardan 24 saat canlı yayın ve kur'an-ı kerim hatım programları ve canlı dua gibi küçük ama sevabı büyük hizmetlerimiz alacak inşAllah.

Amaç : hizmet nimettir...

Bu projeden hiçbir şekilde bir para vs kazanmayacağım. zaten domain ve host free paket. Bilteksis in servisinden yararlanıyorum.

Bu yüzden scripte verebilcecek bir sermayemde yok acıkcası. Elinde olan arkadaşlar hayrına benimle paylaşırsa Mu hizmetten bu sevaptan onlarda yararlansın inşAllah.

Unutmayın. İnsanların en hayırlısı Kur'an ı öğrenen ve öğretendir...

vesile olduğun zaman öğreten gibi sevam kasanırız inş.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Php-ASP?
EDİT:TV İzleme Scripti

Şimdiki scriptimiz tv izletme scriptidir.İçinde sürüsüyle kanal hazır vardır. Ayrıca günün dizisi filmi vs var. Ve bir sürü özellik

Script son derece mükemmeldir ve herşey mevcuttur.
İçinde full db vardır istediğiniz gibi kullanın.
Çalışması için sunucuda Ioncube yüklü olmalıdır.

Kurulum ve açıklamalar için lütfen Benioku.txt dosyasını okuyunuz

Download adresi : RapidShare: 1-Click Webhosting
Rar şifresi : lugelas
Not:Kendin kanal yükleyebilirsen yüklersin.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Php-ASP?
EDİT:TV İzleme Scripti

Şimdiki scriptimiz tv izletme scriptidir.İçinde sürüsüyle kanal hazır vardır. Ayrıca günün dizisi filmi vs var. Ve bir sürü özellik

Script son derece mükemmeldir ve herşey mevcuttur.
İçinde full db vardır istediğiniz gibi kullanın.
Çalışması için sunucuda Ioncube yüklü olmalıdır.

Kurulum ve açıklamalar için lütfen Benioku.txt dosyasını okuyunuz

Download adresi : RapidShare: 1-Click Webhosting
Rar şifresi : lugelas
Not:Kendin kanal yükleyebilirsen yüklersin.

Allah razı olsun hocam Ama paylaştığım scrip benim kullanabileceğim türden bişrey değil zaman kısıtlı ve benim bu scripti kullanabilmem için herşeyi ile oynamam gerekicek. Bu script Aklımda inşAllah.

Elinde başka scripti olan varsa paylaşmalarını rica ediyorum. Hayırlı kandiller. selamun aleykum

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imedya.com gibi bişey istiyosun.. bende aramıştım uzun süre o şekilde bir script. imedya.com un referans sahibini buldum satın alıcaktım ama fırsat ve para olmadı.. almış olsaydım sana aktarabilirdim.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
kurbanlar ingilizce bir sicrip buldum türkçeleştirip kullanacğım inşAllah site temamen bittiğinde burada tanıtırım inş. Yorum yazma zahmetinde bulunanlardan ve yardımcı olmaya çalışanlardan Allah razı olsun inşAllah. Rabbim sizleri iki cihanda aziz eylesin.

türkçeleştirme bittikten sonra scripti begenen olursa paylaşabilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5