İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elinizde boş boş duran domainlere talibim.koş detayları oku !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sevgili arkadaşlar ben bir webmaster değilim kodlama vs pek bilmem ama ben bir wordpress uzmanıyım. kısa sürede wp siteleri hitlendirmek benim işim. (gerçi zor birşey değil dediklerimi yapan herkesin hitli sitesi olur)

şimdi gelelim konuya sizlere bir teklifim var elinizde en az 3-4 aylık 2 domain varsa birisini bana vermeniz karşılığında diğerine içerik giriyorum ve istediğiniz içerik türüne göre hitlenidiryorum. ***********

yani elinde iki domain olacak en az
birisini bana vereceksin diğerine wp kurucaksın ben içeriğini gireceğim kısa sürede hit alacak

peki ne kadar hit alacak?

bu açacağın sitenin içeriğine bağlı .mobilya sağlık vs site açarsan 30 -50 hit arası olur ortalama 25-30 gün içerisinde.

dizi sinema ise 200-300 olur.

yani kısaca içeriğe göre değişir.

sıfır domainle katılsam olur mu?

olmaz kardeş bana vereceğin domain en az 3 aylık olmalı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yapacağın hitlendirme için ücret istemiyormusun

Slash

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
karsılıgında domaınmı alıyorsun amac nedır anlayamadım.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ücret istemiyorum zaten içerikleri botla gireceğim ve çok zamanımı almayacak . sadece bir adet domain istiyorum 3 aylık yaşında olması şart.

amaç şöyle özetelenebilir: panelinizde iki domain var bir hevesle aldınız projeniz vardı ama sonuç itibariyle domainler şuan boş boş duruyor muhtemelen de uzatmayı düşünmüyorsunuz. işte bu gibi domainlerin en azından birisini değerlendirmek (sizin açınızdan yani)

benim açımdan da ücret ödemden domain sahib olmak

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
domaini sana vericez, hitlendireceksin ve domain senin olacak?
bunu mu anlatmaya çalışıyorsun?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
domaini sana vericez, hitlendireceksin ve domain senin olacak?
bunu mu anlatmaya çalışıyorsun?

hayır hocam. iki domain olacak en az. birisini bana vereceksiniz. onun yerine de ben sizde kalan başka bir domaine içerik girip hitlenmesini sağlayacağım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hımm konu şekil almaya başladı
msn adresini gönderirmsin

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bende 2 tane boş domain var 2 yıllık birine yeni wordpress kurdum diğeri parkta uygun olursa görüşelim

H

HNeT

Misafir
KaynaS.Net / BurcFm.Net / Koruma.Org / Yaziyo.Net < Site Açık / Berfe.Net / DiziALem.Net / NurKapisi.Net / MynetChat.in / ChatSitesi.in / ChatGir.Com / SohbetLes.Net

[email protected] Reg Fiyatına 20 TL Veriyorum

Yaziyo.Net Hariç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5