İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ellerimizle Tekel e Yardım ediyoruz.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu wikipedia yı besleyenlerden biride bizleriz.Ona Türkçe içerik sağlıyoruz.Belki bazı durumlarda mecburuz da.( ermeni meselesinde ermeni cephesine karşı cephe oluşturmak için mesela) Fakat diğer taraftan büyüdükçe daha çok beslenmek isteyecek.
Bir sürü Ağustasi var burada .Beraber kendi wikipediamızı yapabiliriz.Belki gelecekte parasal boyutu da oluşur katılımcılar ekledikleri destek oldukları oranda kazançtan kar alırlar.Bu herkesin istediğini bulmak için girdiği google gibi araçları bile baypass geçen ÇOK büyük bir tek site gibi birşey olur.Herkes orada çalıştığından ortak çabalardan meydana gelen zaman kayıpları giderilir.Bir host ve bir domain.İş paylaşımı , tecrübe bilgi paylaşımı ve standartlara uygun birsite.Böyle bir durumda güç büyür.Googleye bize verdiğin oranı artır yoksa başka yapılanmaya yöneliriz denebilecek kadar büyür bu site .

Ne düşünürsünüz?

saygılar..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Aynı fikirde olan yok :) sadece okuyup geçiyorsunuz.Yapmayalımmı bir ansiklopedik site.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapalımda altyapı lazım bizim milletimiz kabul görümüş işler hariç yeni olan yapılanmalara çok soğuk bakıyor... İş ne kadar kaliteli olursa olsun %80'i 13-25 yaş arası olan internet kullanıcı portföyümüze hitab eden işler belli içerisinde geyik ve kız olmayan işler emekleyerek büyür diyorum ben...

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet malesef haklısınız.Burada bile gereken ilgiyi göremedi .Aslında bir nabız almak için yazmıştım bu konuyu .aldığım tepki söylediklerinizi destekliyor.Sanırım henüz bu kadar hazır değiliz.Gelecekte bu tip bir konuyu altyapı yapıp tekrar açacam inş. İlginize teşekkürler..
saygılar..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımda bilgim yoktur ama mali konularda böyle bir projeye elimden gelen yardımı yapmak isterim...

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginiz çok güzel.İki güzel cevap valla bu iş olur ilerde inş.Ben biliyorum canım bu ülke başaracak :)
saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5