İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elm uyuma scriptine sahip çık :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw ben paralı bile alsam bende satarım şöyle ama telif hakkı bana ayit deip degil bende su paraya aldım kullanamadım aldıgı paray satabilri bu dogaldır yanai elinde kalamsındandasa başaksıan verebilir. yanai telif hakkı bende ben ayzdım deyip satmıyorki .. yanai demekki iş yapamadı parası boşuna gitmesin diye elindne cıkartmaya çalışıyordur.

M

Maxi

Misafir
Permission' Alıntı:
yaw ben paralı bile alsam bende satarım şöyle ama telif hakkı bana ayit deip degil bende su paraya aldım kullanamadım aldıgı paray satabilri bu dogaldır yanai elinde kalamsındandasa başaksıan verebilir. yanai telif hakkı bende ben ayzdım deyip satmıyorki .. yanai demekki iş yapamadı parası boşuna gitmesin diye elindne cıkartmaya çalışıyordur.
Hüso ;
Bu kadar harf hatası yapmayı nasıl başarıyorsun abicim ya..

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olurmu öyle şey yaaa o zaman herkez birbirine kopyalayıp versin

programcılığın ne anlamı kaldıki...

Bence işine yaramasa bile satmaya veya bir başkasına vermeye hakkı yok.. Tabiki bu programcının isteğine göre değişir ama...

C

c4®

Misafir
bildiğim kadarı ile piyasadaki ; harika100 baya bir eski version ve makineyi çok kasıyor ( elmasgunes söylemişti bunu )

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmagunesin mp3 scriptide piyasada.2 ay once gittigidiyordan almıstım...

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sadece bedava dağıtılsa neyse, ama başkasının hakkını satarak para kazanmak hangi ahlaka sığar ayrı bir konu. Müslüman yoğunluğu çok olan bir ülkedeyiz ama en büyük üçkaatlarda bu ülkede oluyor ;) sonrada gelişicez büyüyeceğiz... Yazık yani...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5