İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elmasgunes.net kimdir?

F

foxxx

Misafir
forumunda mod u olan elmasgunes.net in ve hemenpaylas ın sahibi kimdir??

hemenpaylas ın onlarca sunucusu var bunların ücretini nasıl çıkartıyor.. kısacası yanlış anlaşılmasın ama bu değirmenin suyu nerden gelior?

sadece meraktan..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptte dahil olmak üzere komple kendilerindir.

Ücretini tabiiki reklamlardan çıkartıyor,fakat elmasgunes kardeşlerin uzun vadeli hedefleri var sanırım. Zamanla daha büyük yerlere gelecektir. -Ki bugün biz nasıl Rapidshare'den nasıl download edeceğimizi soruyorsak yabancı forumlardada HemenPaylaş'tan nasıl download edecekleri soruluyor.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değirmenin suyu çalışmaktan geliyor sanırım.
Hemenpaylaş güzel bir proje, sonuna kadar destekliyoruz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
foxxx' Alıntı:
forumunda mod u olan elmasgunes.net in ve hemenpaylas ın sahibi kimdir??

hemenpaylas ın onlarca sunucusu var bunların ücretini nasıl çıkartıyor.. kısacası yanlış anlaşılmasın ama bu değirmenin suyu nerden gelior?

sadece meraktan..

o sadece sitelerden kazanmıyor o php programlama ve tasarım işleri yapıyor nereden geliyor bu degirmenin suyu derken bunu yargılamaya hakkın yok..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
zbahadir' Alıntı:
Değirmenin suyu çalışmaktan geliyor sanırım.
Hemenpaylaş güzel bir proje, sonuna kadar destekliyoruz.

aynen ,megaupload a para kazandırdık şimdi bizim ip leri almıyo.bi ara rapid de kesmişti bizi
Hep destek, tam destek

F

foxxx

Misafir
Permission' Alıntı:
o sadece sitelerden kazanmıyor o php programlama ve tasarım işleri yapıyor nereden geliyor bu degirmenin suyu derken bunu yargılamaya hakkın yok..

ben kimseyi yargılamıyorum zaten.. o yuzden yanlış anlamayın yazdım..

sadece meraktan

BİLMEM ANLATABİLDİMMİ???

B

bedafocb

Misafir
üretici, orjinal fikirlere saygımız sonsuzdur...
hep destek,tam destek...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
I

i.s.a.q

Misafir
270 bin tekil hiti var şuan.değirmenin artık dönmemesi için hiçbir sebep kalmamış çok büyük şirketlerden artık reklam anlaşmalarına girecek cok daha fazla kazanacaktır bu kesin.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elmasgunes yaptığı proje gerçekten önemli en azından istersek herşeyin yapabileceğini bize ispatladı...Başarılar...

M

mfk_1868

Misafir
hemenpaylas adsense den banlandımı suan sadece adengage varda? sanırım google bu tarz dosya paylaşım sitelerine artık izin vermiyor.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür projelerle Türkiye ve Türkçe de tanınıyor.

Mesela google "paylas" kelimesini özel kelimeleri arasına alabilir bu site sayesinde!

ya da bir yapancı böyle bir proje hazırlarken içinde paylas kelimesi geçen bir domain seçebilir ? neden olmasın! :)

elmasgunes'e tam destek!

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes geçmiş zamanın en sağlam hostingcilerinden biri benim bilgiğim kadarıyla hakkında olumsuz tek yorum bulunmayan nadir insanlardan biridir...

ayrıca elmasgunes den bir ricam var kendi içindeki dosya isimlerini gösteren ve arama yapabiliceğimiz bir sistem eklerse yabancı forumlarda yayılması çok daha kolaylaşır... kendisi bahsetmişti böyle birşeyden ancak sanırım çok yoğun oldugu için biraz zaman alıcak eğer mümkünse biraz daha hızlandırmasını talep ediyorum

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mfk_1868' Alıntı:
hemenpaylas adsense den banlandımı suan sadece adengage varda? sanırım google bu tarz dosya paylaşım sitelerine artık izin vermiyor.
banlanma sözkonusu değildir. adsense açısından ters bir durum olmuşsa sadece uyarılmıştır. sadece aç gözlü soytarılar banlanır bence.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow' Alıntı:
banlanma sözkonusu değildir. adsense açısından ters bir durum olmuşsa sadece uyarılmıştır. sadece aç gözlü soytarılar banlanır bence.
zamanında bu dediğini forumdaki bazı arkada$lar sedo için söylemişti, şutlandıktan sonra yine forumda ağladılar. Şimdilik banlanmadın diye bu kadar rahat konuşabiliyorsun. Ne demişler: balta döner sap döner...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
adam tırlamasın dursun script yazsın sonrada mareze düşsün...belki yeri burası değil ama konu başlığı altında uygundur diye yazdım...malum sitelerden birinde portal linkini gördüm...hırsız herifler affetmiyolar :(...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hemenpaylas hep destek tam destek

bir forumum var ve üyelerime rapidshareden upload etmemelerini rica ediyorum
Modlara ise rapidshare upload yasak..Hemen paylas veya özel ftp upload :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5