İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

elmasgünes

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Öncelikle bilgi vermek için bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

O dağıtılan script, toplist scriptinin ilk ve en basit halidir.

Şimdi yapmış olduğumuz en son versiyon toplist scriptinin yanından bile geçemez :)

Tabi insanın emeğinin bu kadar düşürülmesi acı veriyor, fakat genele bakarsak, en kaliteli scriptler de bedavaya dağıtılıyor.

Maalesef yapacak bir şey yok. Kullanım tespit edilince gereken yapılır merak etmeyin ;)

M

malatyasporlu

Misafir
e kardeşlerim şu ücretsiz scriptlerden bi tanesinin adresinide banada versenize...

T

türkelit

Misafir
yakışırmı malatyasporlu ...
emek verip yazmış arkadaş.. ücretsiz olsa neyse..
isim yapmış birine yapılırmı bu.üstelikte TÜRK.
ben yapamam.Scripti bende indirdim yalan yok..ama ne kullanırım nede veririm..tövbe billah.

A

anhandfultear

Misafir
bir yorum

bence cok yanlis bir is yapilmis. ben daha yeni kayit oldum bu foruma. kimin ne oldugunu bilemem kimsede uzerine alinmasin ama eger gercekten script'i elmasgunes arakdasimiz sifirdan calip cirpmadan yapmissa script'i gercekten cok uzuldum. insanin emeklerine saygi duymak lazim. piyasada onlarca ingilizce alinip turkce editlenmis script var isteyen gitsin yabanci dildeki scriptleri bedava alsinlar degistirip yani turkcelestirip kullansinlar neden emek verilen bir ekmek caliniyor. birde turk insani turk insanina yapmamasi lazim bunlari. bu tur konulara duyarli olamamiz lazim. ben bile scriptlerimi hem guvenlik acisindan hemde dagilma acisindan sunucu kiraladim. kimseye guvenmiyorum hicbir hosting firmasina + Turkiyede ki kimseye guvenmiyorum artik bir firma haric. guvenemiyorum. gecende bir domainim vardi ismi bende kalsin turkticaret ten alinma domainin hesabi calindi. ugras ugras ugras vermediler neyse allahlarindan bulsunlar... elmasgunes arkadasim konustuklarimdan hic birini alinma sakin. seni tanimadan yaptim bu yorumu.
tesekkurler

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediklerinizde alınacak bir noktamız yok. Script elmasgunes.net ürünü olmasaydı, belirli bir kalıp içerisinde kalır ve müşterilerimizin isteklerini yapamazdık. Fakat bu scripti hala geliştiriyorsak, bu kodların özgünlüğünü belirtir.

H

hitmp3tr_com

Misafir
elmasgunes sen hadiara forumlarında takıldınmı hiç? oradan hatırlıyorum bu nicki :)

ayrıca sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim gerçekten kaliteli işler yapıyorsunuz.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet takılmıştık bir ara :)

Teşekkürler, yeni bir çok projemiz de var ;) (hepsi Türkiye'de ilk :p)

H

hitmp3tr_com

Misafir
walla o forum ne güseldi be hekes paylaşıyodu burda kim kimi keklerse :)

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle emege saygi gosterilmesi gerekir.. elmasgunesde buna gore onlemini alsin artik sanirim php codeleri sifrelem ozelligi var bence kullan :) birdaha boyle sorunla karşilasma..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paralı mı/ücretsiz mi?
Kırılabilir mi? (Duyduğuma göre evet)
İndirebileceğim adres var mı?

ionCube kullanmayı düşünüyoruz. Lisans alacağız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5