İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

email adresinize 2$ ödüyoruz

romeo37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar, affilate junktion daha once duydunuzmu bilmiyorum ama bu sistem gercekten uyeye degil e-mail adresine para oduyor.(2 dolar) Gerekli detaylari TIKLA KAZANMAYA BASLAda anlattım. okuyup uye olabılırsınız. Odeme hakkındakı gelecek soruları ıse sıstem paypal yada cekle odeme yapıyor, arkadasım gecen ay 200 $ dolar paypal hesabına aldı hemde cok yenı bir site olmasına ragmen. Kolay gelsin.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
üyeye değil ,email adresine ödüyor diyorsun. nasıl oluyor bu ? email adresi yazıp onaylayan üye olmuş olmuyor mu? aşağıdaki tabloya göre sizde ayrı bir para kazanıyorsunuz galiba?

arkadaşınız ödeme resmi eklerse bi zahmet ileride gelecek spam mailler için içimiz rahat olur :)

Join today and receive a $75 cash sign up bonus!

25 $50 $1,520
75 $150 $4,562
150 $300 $9,126

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
zaten burada tanıtılan programların çoğunda hep bir arkadaştan bahsedilir. bu arkadaş kazanır ve arkaşına kazandırmak ister (sözde tabiki) sonra 2 dolar denir. ama hiç kimse programa katılmanız için gereken yaklaşık 188 dolarlık ödemeden bahsetmez. ve hatta o arkadaş bile...

romeo37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://whois.domaintools.com/kazanmayabasla.com
Created: 2008-12-27
Expires: 2009-12-27
Updated: 2008-12-27
4 gun önce yayına baslamış acaba nasıl ödeme yapılmıs anlasılır gibi degil.

mesajımı TAM oku istersen

zaten burada tanıtılan programların çoğunda hep bir arkadaştan bahsedilir. bu arkadaş kazanır ve arkaşına kazandırmak ister (sözde tabiki) sonra 2 dolar denir. ama hiç kimse programa katılmanız için gereken yaklaşık 188 dolarlık ödemeden bahsetmez. ve hatta o arkadaş bile...

188 dolarlık ödeme derken neden bahsettiğinizi anlamadım şahsen önce buna bir açıklık getirin ondan sonra size gereken bütün açıklamaları tek tek yazayım

romeo37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bırseyı konusmak ıcın once bır orenın ya bı yardım ısteyın oraya kocaman sıteye maılımızı yazdık msn destek werıorum aksamları. kafanıza gore atıp tutuyorsunuz bu benım 213321 . sitem ve ekmegımı burdan kazanıyorum. buyrun bu sıtemın 3 gunluk lıstesı
hesap.JPG

yanı zorla kızdırcaksınız benı gıdın banka sıtelerınden NZD nın kuruna bakın. bır seyı okumadan etmeden yorum kolay bırakında yapıcak arkadaslara manı olmayın. bıtanesı oraya cıkartmıs sıte daha 5 gunluk hesabı 10 senelık sıtelerım war arkadasım sana burda onlarıda mı acıklıcam ben ? urascak adamlara yardım ederım arkadaslar kolay gelsın. FORUMU KIRLETMEYIN! not:turkuaz laflarına dıkkat et

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yahu birader benle inatlaşma lütfen.
al sana dediklerimin kanıtı:
üye formunu doldurunca karşınıza çıkan ekran : http://www.affiliatejunktion.com/confirmed.html
sayfa girdiğinizde diyorki 1. maddede: hosting hesabını imzalayın diyor. verilen bannera tıklıyorsun ve karşına çıkan site: http://www.affiliatejunktionhosting.com/
buradaki fiyatlar diyorki ilk ay 1 dolar, diğer aylar için aylık 16.95 dolar. ve sitede ne yazıyor: yıllık ödenir. seninde bildiğini umarak dört işlem kullanarak biraz hesap yapalım. (11*16,95)+1=186.45 dolar eder.
onay sayfasına geri dönelim şimdi. 2. madde de hosting hesabınız onaylandığında ticket gönderin bizde üyeliğinizi başlatalım.

ne demek oluyor bu yazdıklarım: ödeme yapta üye ol.

şimdi artık kızarmısın bozarırmısın bilemiyorum. ama daha da dibe batman için açıklamalarını bekliyorum.

site üzerinde herhangi bir değişiklik olma ihtimaline karşı ss ler hazırda

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Email adresine 2$" dolar deyince çok sevindim bi an. Bi arkadaşımın elinde ortalam 1.000 tane aktif mail adresi var ve %99 'u bayanlara ait :) Yani 2.000 dolar cebimde sandım dı bi an...

Kolay gelsin agam.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Boş iş bunlar.Kim mail adresine 2 dolar verir..

romeo37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıteyı okumadan yorumlara tam gaz devam ediyorsunuz. Anlamamakda ısrarlısınız arkadaslar. bır okuyun ya allah rızası ıcın bır sıteye gırıp bastan sona okuyun ya. adam yazmıskı 2000 maıl war. 2000 $ yanı bı sıteyı okusan bunu demezsın zaten. bu son yazım buraya arkadaslar! Siz sisteme uye yonlendırırsınız ana sayfalarında sadece kullanıcıdan maıl ve isim ister herhangı bır sıfre vs ıstemez. sızın yonlendırdıgınız kısı kutucuga maılını yazdıgında sız 2$ kazanırsınız. herhangı baska bırsey yok. pişman oluyorum şöyle içine sindiremeyip mılletın para kazandıgını gorup kıskananların allah yardımcıları olsun. sen oraya host hakkında bırseyer yazıp sistemi kötülemene ragmen sendende 2$ kazandım. benım anlatmak ıstedıgım buydu arkadaslar. eger ısteyenler olursa sıtedekı destek msn ınden kazanclarımı gün gün yollarım. HALANDA CİRKEFLIK YAPIP SİSTEMI BILIP BILMEDEN AŞALIYACAK BIRI VARSA BEN BIRSEY DEMIYORUM DAHA. kolay gelsın.

romeo37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son olarak sıtenın ana sayfasında yazıyor ıngılızce olarak sısteme basladıgınız anda 75$ paypal hesabınıza yatıyor. GIDIN OKUYUN.. junktion uda bı avrupa sıtelerınde arastır. kac tane onlar gıbı sayılı fırma varmıs ogren bakım.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarıdaki sözlerin bana yönelik sanırım, kırıcı olduysam ya da baltaladıysam özür dilerim arkadşım; ancak siteni daha ilk mesajında bir de şimdi yine okudum ancak hala tam olarak anlamadım. Daha doğrusu kafama takılan çok şey var. Neyse Msn'e geliyorum bekle :) Belki de sayende zengin olurum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yahu sen benim dediklerime bir cevap versene. Al sana uyelik onay sayfasini verdim daha ne sacmaliyosun? 188 dolari verdikten sonra 75 i ne yapalim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi