İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emege Saygi Lutfenn..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

DeRBeDeR

Misafir
iste gizli keywordlar,banner link hileleri derken emek verilmis alninin hakki ile hit kazananlarin sirtindan boyle yararlaniliyormusta demekki???
------------
bu arkadasimiz insanlarin verdikleri emekle isim yapmis site isimlerile sahte linkler acip kendi ana sayfasina yonlendirmis..
ornek:
hasretimsin : http://www.sevdik.net/hasretimsin.htm
komsu.net: http://www.sevdik.net/kos6.htm
kircicekleri.com: http://www.sevdik.net/cicek.resimleri.htm
sevginehri.net: http://www.sevdik.net/sevginehri.htm
balca: http://www.sevdik.net/balca.htm
yazgulu: http://www.sevdik.net/yazgulu.htm
boyle surup giden bircok site oldugunu dusunuyorum..
sagolsun site sahibi cok guzel bir fikirle sizin adinizi kullanarak 1. sayfada ilk sirada yerini almis.. bunu tesadufen ekart yollamak icin kircicekleri diye yazdim karsima cikti sasirdim.. yine siz webmasterlari bilgilendirmek istedim..
not: sizde site isminizi aratin sizinkide olabilir:))

S

sevdik

Misafir
slm

sevdik.net in sahibiyim diye yazıyorum zaten herkes bunları biliyor arkadaşım ve farkındaysan o aradıgın kelimelerde ben 5-6ıncı sıradayım bende once gercek site isimleri ve iyinet var ben o kodları saten iyinetten aldım yani titleleri ve benim gibi yapan 10larca kişi tanıyorum ben kendimi suçlu hisetmiyorum çünkü iyinet bunu yaptıgı 1gun ben yazdım o konuda bende yapacagım mademki iyinet yapıyor ve nitekimde yaptım ona bakarsan sitem sevdik.net fakat goolede sevdik yazdıgın zaman binlerce sevdik ile başlayan şiirler fln sayfaları çıkıyor uyuz olmam lazım dimi ayrıca yakında yazdıgım her title için içerik de koyacagım kuşkun olmasın oke dedigin gibi diğer arkadaşlar da aratsın belki onların siteleri de vardır

S

sevdik

Misafir
slm

kirçiçekleri arkadaşım da bana mail atmış bende titleyi düzelterek sadece kirçiçekleri yaptım

mailimin cevabı budur kimsenin hakkımda kötü düşünmesini istemem

şuanda o dosyaya bakacagım gerekli yerleri silerek sadece kirçiçekleri kircicekleri yazısı kalacak bu da sizin sitenizin herhalde alakası olmaz sonuçta kırçiçekleri ismi özgürdür Bende bu kodları iyinetten aldım kusura bakmayın eger size zarar verdiysek iyi çalışmalar dilerim kusura bakmayın

saygılarımla...

oke arkadaşım eger benim bilmedigim o titlelerde başka arkadaşınızın sitesinin ismi varsa yazsın buraya gerekli düzeltmeyi yaparım ben oke

D

DeRBeDeR

Misafir
iyinet arama motoru sifati altinda yapiyor .. sen hangi sifatla yapma hakki tanidin kendine? oyazilari yazarken iyinetten insanlar o kisiye siteye ulasiyor ama sen o sitelere herhangi 1 link vermemissin sadece kendi kar'in icin yapmissin..kendini iyinetle bir tutman sacma..suclu oldugunu kabullenip ozur dilemen gerekliydi..ustu ustluk boyle 1 aciklamayla kendini kucult dun gozumuzde..bunu duyan veya goren hic bir site sahibi sessiz kalmayacaktir eminim.
hala guluyorum cidden cevabina iyinet yapmismis da bende yaptim:))))))))

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba: Derbeder senin baska isin yok sanırım her seferinde baskalarının isine comak sokuyorsun.. Herkes yapıyor bunu bende simdi kapalı olan bir sitem var onun icin hazirlicam bir tana Bunuda simdiden soylim'de daha sonra boyle bir baslık acmamıs olursun... Amacım Hit yapmak bunu acık acık soylüyorum ve yapzıdım butun kelimlerde olucak sitede... herkes'de bunu yapiyor.. bence herkes kendi işleriyle ilgilenmeli baska üyelik ismi ile yazıcagına kendi gercek kimliğinle yaz attığın 6 mesaj var hemen hepsi baskalarını elestirmek...

S

sevdik

Misafir
slm

ben kafaya takmıyorum saten herkes nasıl biri oldugumu ne yaptıgımı gayet iyi biliyor içim rahat o konuda rahatsız olan kişi zaten mail atmış bende gerekeni yaparak değiştirdim hit kazanmak için bunları yaptım diye kimsenin saten bana laf söylemesi gerekmez derbeder arkadaşta arkadasyeri söylediğin gibi 6mesaj atmış ama oda eleştiri olmuş dikkate almıyorum bence biraz daha fazla katılsın burdaki konulara belki bazı şeyleri daha iyi öğrenir unutmayınki istesem eg-zotik prono hakkında hersey yapabilirdim siteme ama oyle kişilerden siteme gelen olmasını istemedigim için yapmadım sadece aşk sevgi ve sohbet ile alakalı sayfalar yapıyorum ve hergeçen gun içeriğimi buyutuyorum suanda hazırmesajları bıtırdım 25sayfa filan birisi annnelergünü yazdıgında siteme girerse kimse bana hile demesin çünkü o sözler var Allaha şükür de bu bayramda kurban bayramı mesajları aramasından iyi hit aldım ama kurban mesajlari var sitemde bunları 2-3sayfa yapmışım etmişim bu benim sorunum oke derbeder arkadaşım

benim asıl anlamadıgım almak istedigin cevap ne sonuçta bu sayfalar bilinen şeyler burdaki kişiler tarafından senin almak istedigin cevap ne onu bilmiyorum diyorsan şu şu ben söylim cevabını yeterki iste ...

Sevgide istek Saygıda Zorunluluk vardır

D

DeRBeDeR

Misafir
sevdik sen yaptiklarinla ovunuyorsun cunku hak ediyorsun..ici dolu gercek sayfaya emek verip yapmissin hit almissin hella derim kardesim..ama isim yapmis .isimleri bos bir sayfa titlesine yazip onuda ana sayfana yonlendiriyor ve hit kazaniyorsan allah korkusu girsin icine derim..o insanlar senelerini vermis ugrasmis cabalamis isim yapmis baskasida gelip o isimi kullanarak hit kazanmaya calisiyorsa yaziklar olsun insanligina derim..
deminki yaptigin gibi "hazırmesajları bıtırdım 25sayfa filan birisi annnelergünü yazdıgında siteme girerse kimse bana hile demesin çünkü o sözler var Allaha şükür de bu bayramda kurban bayramı mesajları aramasından iyi hit aldım ama kurban mesajlari var sitemde bunları 2-3sayfa yapmışım "boyle yaptiklarinla ovun her zaman herkez seninle olur..ama bu sekilde hilelerle yavas yavas gozden dusersin yazik olur verdigin parayada emeginede..
-------------
arkadas: kimsele bir derdim yok sadece insan hakki yemek cok buyuk gunah allah korkusunu yasamanizi isterim

N

nothing

Misafir
"istesem eg-zotik prono hakkında hersey yapabilirdim siteme ama oyle kişilerden siteme gelen olmasını istemedigim için yapmadım sadece aşk sevgi ve sohbet ile alakalı sayfalar yapıyorum "

bu yazdığını pek anlayamadım doğrusu.. çok komik kaldı gerçekten. Ne ararsam çıkıyosun googleda bizdemi bi tuhaflık var acaba..

herkes görsün bu sölediğinin ne kadar doğru olsugunu "derbeder" seni sonuna kadar destekliyorum biz neden yapmıyoruz böle şeyler aptal olduğumuzdanmı hayır insanlara sizden fazla değer verdiğimiz için interneti çöplüğe dönüştürmek istemediğimiz için...

insanlar aradıklarını bulsunlar kuru kalabalıklarla uğraşmasınlar...

http://www.sevdik.net/kenankos41.htm bakın hiç eg-zotik kelime yok burda.........

S

sevdik

Misafir
slm

benim anlamadıgım konu benim gibi yapan 100lerce site var burda bende google aramalarından buldum bu olayı yaparım daha da yapıyorum hergun 50sayfa yapıyorum diğer siteme yukliyorum her 1 ayda bir 200sayfa yayınlıyacagım bu benim sorunum oke yakında olayı abartıp binlerce sayfa yapacagım sadece gıcıklık için töbe töbe ya siz bu forumu hiç takip etmiyormusunuz galiba millet bas bas bagırıyor resmen böyle yapılıyor diye www.iyinet.com sayfasına girdiginizde köşede forumlardaki konuların bazılarını okuyun zaten bu konu hakkında yeterince bilgi var herkes birbirini desteklemeye hakkı var ben böyle hit kazanıyorum kim ne yapabilirki kimse birşey yapamaz bunu anlamanızı istiyorum ama bana mail geldi kircicekleri rahatsız olmuş değiştirdim istesem değiştirmem kim ne yapabilirki lütfen bu konuyu açarken bir hedefiniz olsun suanda sitemin ismini yazarak benim reklamımı sayfaları yazarak başkalarının da bu yontemi yapmasına yardımcı oluyorsunuz

saksiyi çalıştır sağ sola vur bilader kendine gel oke

N

nothing

Misafir
"eg-zotik" tarzında kelimeler kullanmıyorum demişsin ben ona takıldım.. kullanıyosun ve göz göre göre burda "kullanmıyorum bu kelimeleri" diyosun.. ne yaparsan yap beni ilgilendirmez AMA dürüst ol...

iyi eğlenceler sana...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hehehe.. Maskeli kahraman yine is basinda..
bende yapiyorum. Hemde hic icerik yok..
xxxx sayfasına girmek icin tıklayın yazıyorum. Giriyorlar. Bumuydu duymak / okumak istedigin.. Yaptım / Yapıyorum / yapacagım..
Sende söylede sitelerini seninde Allah korkunu görelim... Aslında iyinet bu durumda suçlu. Böyle bir iki elestiri yapmak icin üye olan önemsizleri sokmamasi lazim buraya..
Neyse salladım gitti..

N

nothing

Misafir
bana mı diyosun arkadas... eğer bana diyosan kim olduğum belli zaten

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Hehehe.. Maskeli kahraman yine is basinda..
bende yapiyorum. Hemde hic icerik yok..
xxxx sayfasına girmek icin tıklayın yazıyorum. Giriyorlar. Bumuydu duymak / okumak istedigin.. Yaptım / Yapıyorum / yapacagım..
Sende söylede sitelerini seninde Allah korkunu görelim... Aslında iyinet bu durumda suçlu. Böyle bir iki elestiri yapmak icin üye olan önemsizleri sokmamasi lazim buraya..
Neyse salladım gitti..

Aferim sana büyük adamsın. Yaptığın şey kurallara aykırı. Boş boş mesaj atıyorsun. Kafanı kullanmak bumudur? Bumu senin kafan. Git banka soy herkes soyuyor diye sonrada kafamı kullandım de. O sitelerin google dan banlanınca(maillara cevap bekliyorum) bakalım o zamanda böyle konuşabilecekmisin. Allah korkusumu herşey? Sen allahtan korktuğun içinmi banka soymuyorsun. Hakaret edecem etmiyorum. Yazık ya cidden yazık.

D

DeRBeDeR

Misafir
arkadas ve sevdik kardeslerim cidden dusuncelerinize insanlar guluyor..kendinize gelin hit nedirki? kazaninca nolacak kaybedince ne olacak? sizinkiler sisirme hitler gelip geciciler cunku insanlar aradigini bulamayinca en fazla 5 saniye duruyor sitenizde..yok adsensemis yok baska reklam icin yapiyorsaniz inanmiyorum o aradigini bulamayan insanlarin gozune carpipda onlara tikladigini..neymis benim hitim 5 binmis 10 binmis 50 binmis bunununla hava atmak icinmi yapiyorsunuz? havaniz yerin dibine batsin cunku insanlar biliyorki bos hit onlar..hakkila 1000 hit alan sizden daha cok hit almis gorunur gozumuzde..

D

DeRBeDeR

Misafir
evet eg-zotik seyler yazmadim falan demissin ama demin index.html deki gizli keywordlarina baktimda tam 200 satir , 2.000.000 tane eg-zotik ve saksle baslayan turkce kelimelerin hepsini eklemissin:) kesinlikle senin ziyaretcilerin o yonden geliordur bari istemiyorum deme..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
alicanorg' Alıntı:
Aferim sana büyük adamsın. Yaptığın şey kurallara aykırı. Boş boş mesaj atıyorsun. Kafanı kullanmak bumudur? Bumu senin kafan. Git banka soy herkes soyuyor diye sonrada kafamı kullandım de. O sitelerin google dan banlanınca(maillara cevap bekliyorum) bakalım o zamanda böyle konuşabilecekmisin. Allah korkusumu herşey? Sen allahtan korktuğun içinmi banka soymuyorsun. Hakaret edecem etmiyorum. Yazık ya cidden yazık.
Evet kafamı kullanmak budur.
Ama sen bunu yapamıyorsun. Yapamadıgın gibi baskalarina .. atıyorsun. Nede olsa kaale almıyorum seni. Ehuehue bu arada cok guldum. O Sitelerim google'den banlanıcakmıs. Tabi buna gulmedim maillere cevap beklemene guldum. Birde atılsa ne olurki bunu dusunup guldum.
IQ Seviyesine bagli seyler bunlar.. Dolayisiyla sen ve senin gibiler pek önemli degilsiniz. Bankayı nerden cıkartıyorsunuz anlamıyorum. Ne bankası kim soymus.? Benim kazancım bana yetiyor cok sukur. Ikide bir gelip aglamiyorumda adsense'de su kadar az alıyorum. Sedo su kadar parami yedi diye..
Anlayan anladı..
Salladım Gitti..

S

sevdik

Misafir
...

ben sadece şunu diyorum benim googlesiz hitim 1500tekildi herkes bilirdi buraya sitemi açtıgım gun yazmıştım hatta burdaki bazı abilere de gösterdim nasıl oldugunu hem arama sitelerinden aldım ama ne oldu;

uyandım uyandım istediginiz kadar konuşun konular şunlar;

başta alicanorg nickli şahısın her Allahın günü para kazanıyorum demesi
kitapyurdu nun hakkımla aldıgım paramı ödememesi
yardım ettigim insanların bana 1link vermemek için bahane yapması
bende sayfa yaptım şuanda hitim 5bin tekil 3,500 u googleden yani ve ben şerefsizde iş yapmadım gittim dost sitelerde bir bakın link verdigim sitelere 200tekil olan site de var isteyenlerin cogunu ekledim sitemin hiti buyudukten sonra cunku dedimki milletin de sitesi tanınsın yaptıgım kodların kopyasını 4-5kişiye gonderdim isteyene de veriyorum cunku az ugrastım yaptım bu sayfaları

ama kimsenin bana burda Allah korkusundan bahsedemez herkesin müslümanlıgı dini dili ırkı kendine anladınızmı kendinize müslümanlıgımız ben bu işi yaparken başkalarına da danıştım benim yaptıgım günah değil haram para da yemiyorum çünkü hiç para kazanmadım bu saatten sonra da siteme hiçbir sponsor fln almayı düşünümüyorum nete sadece eski arkadaşlarımı görmek için geliyorum artık istesem ayrıca makina var 100lerce domain açarım istesem googleturkiyenin hitlerini alırım onların sayfalarını da buldum ama yapmadım çünkü bu kadar yeter dedim son yaptıgım sayfalar da onaylanınca hit7-8bin olcak yeterlidir Google ye gelince banlıyacaksa banlar onların işidir ama içi boş değil yaptıgım sayfaların sadece titleleri değiştirdim böyle birşeyi de google banlamaz içinde kelime olan sadece sayfalarım var onları da değiştirmeye başladım fakat host değiştirecegim için yeni hostuma yukledim

Başka açıklamam gereken birşey oldugunu düşünmüyorum kimse babamın oğlu değil burda ne yaparsam yapim kendi sorunum sahte hit yaparsam iyinet sahte sayfa yaparsam google işin icabına bakar sizin burda bana Allah korkusuyla suçlamanız hakkınız yok bunu bilin ok herkes kendi işine baksın ben kimseyi desteklemiyorum kimseyi kötülemiyorum tüm mesajlarıma bakarsan az çok kişiliğim hakkında da bilgi sahibi olursun oke

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana hilesiz kazandığın parayı söylesene birader? Keywordleri sil sedodaki sitenede sahte link verme ve kazancını söyle. Kafayı kullanmak sahtekarlık değildir. Bu ülke senin gibiler yüzünden bu kadar geride ve senin gibi ...lar olduğu sürece geriden gelecek. IQ seviyem senin çok üzerinde böle gereksiz polemiklere girme. 500 euro kazanıp banka bilgilerini öğrenemicek kadar kullanamıyosun beynini gelip burda boş konuşma. Beni kaale alman yada almaman hiç umrumda değil senin gibi o kadar insan varki şu alemde hepsinede aynı muameleyi yapıyorum. Hadi yoluna

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sonucta O 500 € yi alıp cattır cuttur yiyorum.. Bunun disinda Şu sitemi bu sitemi satıyorum musteri bulsana diye kimseye birsey soylemiyorum.. Bu lafın nereye gittigini biliyorsun. Bunun disinda IQ Seviyen belli. Benim gibi ... lar senin gibi ,,, lerin cok uzerinde..
Kazandigim paraya gelince helalinden veya haramından parayı ben yiyorum.
Karımmısınki hesap soruyorsun ? Yada anne veya babammısın ?
Hadi Onları bosverdim adammısın sen ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5