İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emeginizin ve zamaninizin ne kadarini SEO'ya ayiriyorsunuz?

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Web sitesi gelistiren arkadaslar, soyle bir dusunup websiteleriniz icin ayirdiginiz zamanin ne kadarini SEO icin kullaniyorsunuz paylasabilir misiniz? Buna ek olarak isterseniz asagidaki kategorileri de doldurabilirsiniz. Eklemek istediginiz kategori varsa lutfen ekleyin.

- Kodlama (yeni modul kodlama / debugging / bug fixing)
- Icerik yonetimi
- Bakim
- Beyin firtinasi
- Musteri iliskileri
- vs.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben genellikle bunları yapıyorum

- Icerik yonetimi
- Bakim
- Beyin firtinasi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
- Bakim %39
- Icerik yonetimi %27
- deproşkiyle beyincik kasırgası 1%

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aslinda soru "zamaninizin ne kadarini SEOya ayiriyorsunuz" sekldinde. Mesela 1 aylik emeginizi dusunurseniz mesela bu sure %20 mi %30 mu kabaca?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
%20 bile değildir
ama bilgiye olan gıcıklığımı hiç bir matematik ölçemez.

buraklink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Kodlama (yeni modul kodlama / debugging / bug fixing) %60
- Icerik yonetimi %10
- Beyin firtinasi %30

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen kısaca kendimize ayırdığımız soruyu soraydın keşke %3 kendime ayırıyorum oda uyumak için :D

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günde 50 dakika mı?
Uyku, yemek, tuvalet, kişisel bkm vs?
El-insaf
El-Kerim
El-ayak
El-parmak
El-yahu!

her şeyin taktiği var fazla yemek yeme 5 kere gideceğin tuvalete 1 kere git tuvaletten ve yemekten kazanç kişisel bakımmı oda ne ben hayatım boyunca öyle bişi görmedim ilk kez senden duyuyorum :D

KatranKOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo işlerimi, profesyonel arkadaşlara bırakıyorum. Zaman değil, sadece bütçe ayırıyorum

MasterInSEO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar,

Araniza bugun katildim. Uzun suredir Turkiyede ve su anda Kanada da SEO Uzmanligi ile ugrasiyorum... Konuya cevap verirsem SEO gunumun yarisini aliyor... Eger ozel sorulariniz varsa bu konu altindan yanitlamaya calisirim . . .

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Merhaba Arkadaslar,

Araniza bugun katildim. Uzun suredir Turkiyede ve su anda Kanada da SEO Uzmanligi ile ugrasiyorum... Konuya cevap verirsem SEO gunumun yarisini aliyor... Eger ozel sorulariniz varsa bu konu altindan yanitlamaya calisirim . . .
Ne tür özel sorular sormamızı istersiniz?
Çok pis özel soru sorarım :)

MasterInSEO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genelde ciddi sorulari yanitlamaya calisirim, dedigim gibi eger gercekten projelerinizde basarili olmaya calisiyorsaniz, verecegim onerilerle sanirim birseyler yapabilirsiniz. Bugun su anda yaptigim oneriyi fiverrda satis olarak yapiyorum ve bu tur bir servisi insanlar 5 dollara aliyorlar... Yukseliste olan bir servis su anda... Burda size bedava yapiyorum o yuzden eger kaliteli sorular gelirse size daha bir yardimi olacaktir

- - - -Güncellendi - - - - - -

Adim Christine ve ilk SEO Stratejisi Hakkinda Turk Kitabini yayinlayan biri olarak sanirim benden ciddi cevaplar alabilirsin...

Ekli dosyayı görüntüle 5547

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5