İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emeksiz istemek...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.
""Emeksiz istemek dermansız derttir.""
.

Aşık Veysel

Arkadaşlar lütfen herhangi bir kişi üzerine alınmasın. (hepiniz alının :) )
bu sözü buradaki webmasterlara kendilerini ve diğer webmasterları sorgulamaları için bir fırsat vermek için açtım ve bir kaç yöne çekilebilir. İstediğiniz yöne çekebilirsiniz sorun değil. Ama lafın önemini anlayanların hayat tecrübesi olarak bir köşeye koyabilecekleri bir bakış açısı sağlayacaktır eminim. Lütfen alınganlık yapmayalım belirli bir kişiye üstü kapalı bir şey söylemek için söylemiyorum. Zaten istediğim kişiye genellikle düşüncelerimi doğrudan söylerim.

Saygılar...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de guzel, tam olayarak anladigimi soyleyemesemde, bence herkes icin, hayatin her safhasi icinde gecerli.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksim' Alıntı:
Türkçe hocam, kompozisyon konusu olarak bunu verseydi, zorla ona bi kompozisyon yazdırırdım :)

şaka bi yana,

Saygılar..

hocam tukce meal :) için saol sabah sabah güldüms allahta seni güldürsün

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksim' Alıntı:
Türkçe hocam, kompozisyon konusu olarak bunu verseydi, zorla ona bi kompozisyon yazdırırdım :)

şaka bi yana,

Saygılar..

hocam tukce meal :) için saol sabah sabah güldüms Allah ta seni güldürsün

S

SuperMp3.ORG

Misafir
hemşo güzel söylemiş. gece gündüz bi yerlerimi yırtıryorum valla. sırtımla taş çeksem bundan iyi :)

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Emeksiz istemek dermansız derttir.", "emek olmadan yemek olmaz "
Bunlar son derece güzel ve doğru sözler. Ama Dünya'da bu sözlerin geçerli olmadığı tek bir sektör vardır, oda bilgisayar yazılımı sektörüdür. (web tabanlı yazılımcılık dahil)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi