İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EMİNEVİMLE EV,ARABA SAHİBİ OLUN

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar sizlere çok güzel bir kazanç sisteminden bahsatmek isityorum faizssiz ev sahibi veya araba sahibi olmak istermisiniz,Bankaya elinizi kolunuzu kaptırmadan hiçbir faiz ödemeden araba veya ev sahibi olamk istermisiniz o halde size EMİNEVİM,EMİNOTO,yu öneriyorum,sisteme giriyorsunuz vade ortasında evinizi veya arabanızı teslim alıyorsunuz ,sistem şu şekilde diyelimki 10.000 tl lik bir arabaya girdiniz taksitinizide siz belirliyors

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
hayırlı işler

siteye girdigim gibi çıktım
çünkü 10 yaşındaki bir çocugun yaptıgı birşeye benziyor

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Emin evimdede ref sistemi mevcut. Herşey yasal ortamda gerçekleşiyor. İnsanları bir araya getiriyorlar ve çekiliş usulu oncelik verme yapıyorlar. Altın gününün biraz farklı halini uyguluyorlar. Emin evim komisyonunu alıyor. gruptan çıkarsanız komiyonunuz onlara kalıyor vs vs..

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ben ev almayı düşünüyorum bu aralar. Mersin'de. Bu tür şeyler kim olursa olsun, hiçbir zaman %100 güvenilir değildirler hocam. Böyle birşeyi; KOÇ yapsa, Sabancı yapsa, Doğan yapsa vs. girilir tabiki. Ama böyle kenarda köşede yetişen firmalar bence güvenilir değildir. Para çok ama çok zor kazanılıyor. Benim mantığımsa şu; biz şuanki evimize 300tl kira ödüyoruz. Burdaki 5. yılımız. En kaba tabirle; 5 yılda biz 15.000TL kira parası ödedik. (Hatta daha fazlası) Elimizde ne var? Hiçbirşey. 25.000 TL biz koyacağız. 15.000TL'de İş Bankasından; ayda 330TL olarak ödeyeceğimiz ve toplamda (dosya masrafları vs. içinde) 20.800 TL ödenecek bir kredi çekeceğiz. En azından kendi evimizin borcunu ödeyeceğiz, elin adamını zengin etmek yerine. :) Rabbim herkese bir evi olmayı nasip etsin, kira çok kötü birşey, emiyor insanı öyle...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bu sistemle evini alan bir arkadaşım var, şuan arabasını almak üzere olan başka bir arkadaşım var. Sistem güvenli ve "kaptı kaçtı" yada "yanyattı çamura battı" yapmıyorlar :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende bir ara görüşmüştüm onlarla

sıradan bir firma değiller uzun süredir varolan bir sistem. altın gününün daha bir moderni :)

bende araba için alacaktım ama organizasyon bedeli yüksek geldi ve toplam para banka faizini geçtiği için vazgeçtim

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herkes fikrini beyan edebilir,tabiki gidip bankadan faizle kredi alabilirsin ,bende sizin gibi düşünüyordum ama faize

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
100 binlik daire alacağım dedim.20 bin peşinim var dedim. 2bin aylık öderim dedim. ayrıca ev tesliminde de 10 bin veririm dedim.tel şartım var evi hemen istiyorum dedim kabul etmediler.

en kolay yoldan ev alma sistemi bence. bankadan alsam 100bin tl 10 senede 180 bin ödeyeceğim.ayrıca faiz yiyen taşla dolduracakmış midesini.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sistem iyimiş ancak çok riskli.Biri parasını ödeyemez ölür mölürse domino taşı gibi ordaki herkes etkilenir.Veya şirkette iflas edebilir sornlar yüzünden.Ayrıca bu bankacılık işlemimi araştırmak lazım gerekli izinleri varmı ? Yarın birgün kapansa şirket veya ceza yese yine size olan olcak.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sistem iyimiş ancak çok riskli.Biri parasını ödeyemez ölür mölürse domino taşı gibi ordaki herkes etkilenir.Veya şirkette iflas edebilir sornlar yüzünden.Ayrıca bu bankacılık işlemimi araştırmak lazım gerekli izinleri varmı ? Yarın birgün kapansa şirket veya ceza yese yine size olan olcak.

katılıyorum

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

RESMİ SİTESİ VAR EMİNEVİM.COM BAKABİLİRSİNİZ

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
slm,emin otomotiv konusunda ilklerden, ayrıca kimseye üçkağıtta çekmiş değil, biz emin otodan 12 ay taksitle peşin fiyatına araba aldık, ordan biliyorum...

ama tabi ki düşmez kalkmaz bir Allah, dikkatli olmak lazımdır

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Arkadaşlar sizlere çok güzel bir kazanç sisteminden bahsatmek isityorum faizssiz ev sahibi veya araba sahibi olmak istermisiniz,Bankaya elinizi kolunuzu kaptırmadan hiçbir faiz ödemeden araba veya ev sahibi olamk istermisiniz o halde size EMİNEVİM,EMİNOTO,yu öneriyorum,sisteme giriyorsunuz vade ortasında evinizi veya arabanızı teslim alıyorsunuz ,sistem şu şekilde diyelimki 10.000 tl lik bir arabaya girdiniz taksitinizide siz belirliyorsunuz diyelimki 250 tl ödeyeceksiniz ayda sisteme giriyorsunuz şirkette 5000 tl birikince şirket size 10,000 tl ödüyor ve devam ediyorsunuz ödemeye,şirket 25 yıllık bir şirket referansmı arıyorsunuz en güvenilir referans benim ben 10.000 tl lik arabaya girdim ve arabamı aldım iyiki varsın EMİNEVİM ,EV ALIM SİSTEMİDE AYNI ŞEKİLDE NASİP OLURSA ARABA TAKSİDİM BİTİNCE EV SİTEMİNE GİRECEĞİM.
eğerki sisteme girmek istiyorsanız beni arayabilirsiniz sizi şirketle buluştururz.

asıl asıl firmanın ana sitesi budur, eminevim.com da yazılımsal hatalar var...

direk kendiniz de arayınız, çünkü meblağlar çok büyük, direk firmayla konuşmakta fayda var bence
http://www.eminoto.com.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5