İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak Scripti Aranıyor

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bir müşterimiz için emlak scripti arıyoruz.Admin paneli aracılığıyla kategori ve ilan eklenebilecek ve silinecek,arama modülü olan bir script.

Elinizde olan scriptler hakkında bilgi verirseniz sevinirim (özellik,fiyat varsa demo)

S

serkanus

Misafir
özellik ekran görüntüleri ve fiyatla ilgili PM attım

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesajların tümü cevaplandı.Bu arada ilk mesajda belirtmeyi unutmuşum özür dilerim.Script mutlaka PHP ile kodlanmış olmalı.İlgi gösteren herkese teşekkürler.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce onu da cevapladım :) Cevaplanmayan özel mesaj kalmadı.

Bu arada basit bir google araması ile bulunabilecek marez scriptleri kendi scripti gibi satmaya çalışanlar var.Lütfen dürüst olalım.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce onu da cevapladım :) Cevaplanmayan özel mesaj kalmadı.

Bu arada basit bir google araması ile bulunabilecek marez scriptleri kendi scripti gibi satmaya çalışanlar var.Lütfen dürüst olalım.

aslında bu tarz scriptleri satışa sunanları açığa vursak ve hangi scripti sattığını link olarak belirtsek .. aramakla bulamayacakların da bu tür kişiler ile iletişimine engel olunur kanımca :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde bitane var. ama bende veritabanı yok. anlamadığım için mysqlden... belkide vardır ben bilmiyorumdur :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5