İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak Scriptinde Son Söz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Emlak scriptini bu günden itibaren artık geliştirmeyeceğim ve satmayacağım, yalnızca önceden benden scripti alanlara destek vereceğim, yaşadığım olaylara sizde şahitsiniz, 100 kontore emlak scriptimi satılır yaaa,

her şey için teşekkürler...

http://emlak.mefe.net/
http://emlak.mefe.net/admin/

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla artık her webtasarım sitesi acan bi portal yazıp satmaya calısıor piyasa 1oo ytl'ın asasına ındı

EmlakScripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Emlak scriptini bu günden itibaren artık geliştirmeyeceğim ve satmayacağım, yalnızca önceden benden scripti alanlara destek vereceğim, yaşadığım olaylara sizde şahitsiniz, 100 kontore emlak scriptimi satılır yaaa,

her şey için teşekkürler...

http://emlak.mefe.net/
http://emlak.mefe.net/admin/

Şimdide Günahmı Çıkarıyosun Duy Sömürü yapma 200 bese scriptı kakalayıpda Baska fake uyeliklerle buscriptı 50 ytl e satarken yakalamadıkmı seni yakaladıgım günün ertesi günü domaini park ettin ayıbını son söz olarakmı örtmeye calısıyorsun

bak burda benim yazdıgımı herkes iyi okusun isbatinide yaptım domainler aynı firmadan reg aynı dns ler de acılmıs aynı hesapda iki satıs acılmıs ve biri 50 biri 200 200 luk olanda senin iletişim in yazıyodu ve suan hala aynı seyi kullanıyosun fiyatı değişmissin sadece

alın satısın konusu da burda http://forum.iyinet.com/script-satisi-siparisi/88727-muhtesem-emlak-sitesi-50-ytl.html

senin gibi uc kaatcı paraya tamah eden bir insandaha tanımıyorum bana güncellemelri vermedin ben engelledin sen adam değilsin mefe

burdaki senin savunan bir kac yalakan var işte aklı olan senin ne mal oldugunu anladı zate fazla söze gerek yok kimseye laf atma bu script ın icine eden sensin sen maaf ettin bu scriptı küfürlerinle burda 50 ytl e rank yapmakicin konu acıp kendinle kavga ederken bitirdin scriptı sonrada son versiyona solucan koydugun daa cabası

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
r10 da da duydum bunu. konuyu görünce yazayım dedim. geçmiş olsun öncelikle.
şöyle bir tavsiyem olabilir verileri şifreleyerek tamamen script olarak değil de doğrulama ile çalışacak şekilde satsan sanırım bunlar olmazdı.
marez marez nereye kadar bakalım..

mefe2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana son bir şey söyleyeceğim, senin gibi adamlarla uğraşılmazmış bunu öğrendim ama geç öğrendim,

velet kendini mefe diye tanıtarak scripti satan sensin, içerisine solucan koyarak sattıktan sonra siteleri hekleyen sensin, bi sor bakalım ve verdiğim hangi insanı msnimden blockladım, sen scripti benden almadın bile, başkasından almışın,

dikkat ettinmi hiç ben forumlarda satış iznini kimseye vermedim, ve herkes buna uydu, insanlar kendi sitelerinde kendi müşterilerine satıyorlar, birtek senin gibi biri çıktı, nasıl biri olduğunu anla..

en kötüsüde sana küfür ettiğim için forumlardan ban yedim. aslında sen küfür değil daha başka şeyler hakediyorsun, neyse dediğim gibi senle uğraşılmaz, .... insanla nasıl uğraşılırki zaten.

mefe2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da da duydum bunu. konuyu görünce yazayım dedim. geçmiş olsun öncelikle.
şöyle bir tavsiyem olabilir verileri şifreleyerek tamamen script olarak değil de doğrulama ile çalışacak şekilde satsan sanırım bunlar olmazdı.
marez marez nereye kadar bakalım..

ustam, koskoca türkiyede bu adam dışında başka kimse çıkmadıki, böyle adamlarda varmış işte, bundan sonraki projelerim elbette encode edilmiş olacak

EmlakScripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana son bir şey söyleyeceğim, senin gibi adamlarla uğraşılmazmış bunu öğrendim ama geç öğrendim,

velet kendini mefe diye tanıtarak scripti satan sensin, içerisine solucan koyarak sattıktan sonra siteleri hekleyen sensin, bi sor bakalım ve verdiğim hangi insanı msnimden blockladım, sen scripti benden almadın bile, başkasından almışın,

dikkat ettinmi hiç ben forumlarda satış iznini kimseye vermedim, ve herkes buna uydu, insanlar kendi sitelerinde kendi müşterilerine satıyorlar, birtek senin gibi biri çıktı, nasıl biri olduğunu anla..

en kötüsüde sana küfür ettiğim için forumlardan ban yedim. aslında sen küfür değil daha başka şeyler hakediyorsun, neyse dediğim gibi senle uğraşılmaz, .... insanla nasıl uğraşılırki zaten.

ya mefe bak hala orda isbati yapılmıs guzelemlak.com u sen reglemişssin ordaki link de senin gittigidiyor hesabın ben yalan konusmuyorum hersey orda acık link verdim inanmayan baksın senin ne mal oldugunu guzelemlak.com a kurup satmaya kalktıgında anladı

ayrıca hek olayına gelince ben senin serdar tugcuya sattıgın son verisiyonu yani senden almıs versiyonu hekledim ve bunun icine solucanları koyan da sensin hala burda prim yapmaya calısıyosun ya senin işin bitti
aklı olan adam senin encode scriptını da almaz

sen encode yap ben gene alırım o scriptı senden decode eder gene satarım kus beyinli sen kimle dans ettiğini bilmiyosun

bana oyle bi yanlıs yaptınki bu yaptıklarım sana az bile

düşün bana nasıl bir yanlıs yaptın ozaman anlarsın kim oldugumu hangi müsterin oldugumu dengesiz seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi