İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak sitesi kaça yapılır?

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bi emlak sitesi yaptım ama fiyat olarak ne olmalı hiçbi fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim. siteyi şimdilik buraya yğkledim buyrun inceleyin
http://test.csturkey.net

kaçpara istiyim : P

D

Dahi

Misafir
internette hazır sistemler 150-200 dolar arası satılıyor ,emlakçılara özel hazırlanmış güzel sistemler mevcut,fiyatları bu arada.

peki bu sistemi nasıl satmayı düşünüyorsun?nasıl bir pazarlama stratejisi izliycen? bence işin bu tarafınada önem ver.başarılar.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profesyonel Cozumler Ariyorsan
750 Usd Asagi Yapilmaz
Saygilarimla

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden bu siteyi bi emlakçı yapmamı istedi. daha önce hiç emlak sitesi yapmamıştım, diğer emlak sitelerine girerek nasıl olduklarına dair fikir edindikten sonra böyle bişi çıktı ortaya üzerinde sayısız değişiklikler yapa yapa en son hali bu oldu. Dahi fiyat senin yazdığından yüksek olcak : ) ileride bi emlak sitesi daha yapmam gerekirse sadece tasarımı değiştiririm : ) sanırım emlak için bu site yeterli bi çözüm .

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım, eline sağlık güzel olmuş. fakat kiralık ve satılıkkısmına girince direk detaylı ilanlar geliyor. halbuki bunu tüm ilanlar kısmındaki gibi önce listelesen, sonra da detaylara girilse ne kadar güzel olur di mi? bana lazım böyle bi script, bunu biraz daha geliştirebilirsen konuşalım, ben kendi müşterilerime hazırlar ve her birinden de sana belli bi ücret öderim. tabi kontrol panelini de görmek lazım bunun.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
arkadaşım, eline sağlık güzel olmuş. fakat kiralık ve satılıkkısmına girince direk detaylı ilanlar geliyor. halbuki bunu tüm ilanlar kısmındaki gibi önce listelesen, sonra da detaylara girilse ne kadar güzel olur di mi? bana lazım böyle bi script, bunu biraz daha geliştirebilirsen konuşalım, ben kendi müşterilerime hazırlar ve her birinden de sana belli bi ücret öderim. tabi kontrol panelini de görmek lazım bunun.

teşekkürler.O bölümleri dediğingibi yapmayı bende düşünüyorum. resimler filanda eklenince bayağı ağır bi sayfa olur çünkü, kontrol panelini soruyorsan site başlığına kadar herşeyi değiştirebiliyorsun,emlak ekleme,silme zaten bunlar stantart : PP

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazırladıgım bir script var isterseniz satabilirim. İlgileniyorsanız msn adresinizi pm olarak atın.:cool:

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada firefox ile girdim ve hiçbir linke tıklayamıyorum.linkler kapanmış.sanırım flash la ilgili bi problem

S

SempatiX

Misafir
50 $ , biraz piyasayı düşürelim çok uçuyor ya... 750 ile 50 yi toplarsın ortasını alırsın 400 $ iyi bir fiyat olur ;)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok çok özel istekler ve piyasada tek olmadıkdan sonra para etmez scriptler internette okadar çok script varki

arkadaşın script hoş olmuş ama önemli olan hazırı satmakdan ziyade müşteri ne istiyorsa ona göre yapmak

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zis' Alıntı:
bu arada firefox ile girdim ve hiçbir linke tıklayamıyorum.linkler kapanmış.sanırım flash la ilgili bi problem

evet firefox ta denememiştim flash tan dolayı tıklanmıyor : ) teşekkürler düzelttim.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırısı 50 dolaramı yaparım dedı o zman banada profesyonel bır tasarım yapsın dıger musterıye satarım eheheh :)
arkadaslar 50 dolara yapacak adam hazır scrıptı alır 2 3 oynama yapar sıze kakalamaya kalkar ama ıcımızde durust kendı emegı ıle yazacak arkadas warsa ve 50 dolar 100 dolar fılan ıstıyorsa walla helal olsun kalbı cok temız bır arkadasmıs
saygılarımla

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ucuza gitme fiyat kırma emeğinin karşılığını al.Sonra simitçiler bile web sitesi yapıyor demesinler 300$ aşağı alma:cool:

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M.CoRLeOnE' Alıntı:
bırısı 50 dolaramı yaparım dedı o zman banada profesyonel bır tasarım yapsın dıger musterıye satarım eheheh :)
arkadaslar 50 dolara yapacak adam hazır scrıptı alır 2 3 oynama yapar sıze kakalamaya kalkar ama ıcımızde durust kendı emegı ıle yazacak arkadas warsa ve 50 dolar 100 dolar fılan ıstıyorsa walla helal olsun kalbı cok temız bır arkadasmıs
saygılarımla

ağlamak istiyorum ya 50ytl'ye anasummerhouses.com'u yaptım ben :( ama biraz sıkışık olmam yüzünden de oldu

M

Metalirik

Misafir
250 $'a emlak sitesi çok ucuz..

Normal siteleri 300 $'a yapıyoruz. Emlak yazılımları 750 $
Domain, host dahil tabi.

Bireysel çalışanlar yada freelance olanlar yada küçük işletmeler sanırım ucuza bu işleri yürütüyor. Ama bence yanlış bir politika emeğinizin karşılığını alın.
Tabi yazılımlar size ait ise, *****, lisanssız karıştırmıyorum.

Yazılım zor bir iştir. Bakınız çevrenize kaç yazılımcı var? Az olan herşey herzaman değerlidir. Değerinizi bilin, kendinizi kullandırtmayın. - Bence* -

S

Spy

Misafir
ben 150ytl'ye kent-emlak.com 'u yaptım(domain+hosting fiyata dahil değildi + Tanıdığım olduğu için bu fiyata yaptım).

Buarada forumda karşılaştığım mesajlara göre çoğu kişi " bireysel ve küçük işletmeler bu işi yaptığı için ucuz oluyor ve sorun yaşanıyor. Bu konudaki sağlam firmalarada çamur atılıyor " deniliyor. Bu kanaat çok yanlış büyümek için illaki birşeyleri ucuza yapabilmen gerek önyargı hiçbirşeyi halletmez ayrıca şuda var " sorun yaşanıyor " kısmı bence haksız bir değerlendirme çünkü mesela ben bireysel çalışıyorum ve yaptığım sitelerin bir tanesinde sorun yaşandığı zaman hatayı 1saat içinde düzeltemezsem yeni bir site yapıyorum. " İstisnalar kaideyi bozmaz " derseniz yine yanlış yaparsınız. Saygılar..

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Türkiye'de üretilen bir ERP paketinin geliştirme takım lideriyim;

Yapmayın arkadaşlar. Bugün bir ERP paketi 1 yıllık profesyonel takım çalışması emeğiyle milyon dolarlarla ifade edilen rakamlarla birden fazla alıcı buluyor. (Türkiye) 50-100 $ nedir yahu. Yazılımcılık ortalamanın üstü bir meslektir. Müşteri isteklerine odaklı basit herhangi bir özel projemde açılışı 1000$'dan yaparım. Bunun altını önerecek müşterilerle zaten çalışmam.

Tamam sen paket yaparsın minimum 1000 müşterilik potansiyel portföyün vardır. O zaman satarsın 100$'a. Piyasadaki scriptlerde bunu yapıyor zaten. Liseli değiliz. Cep harçlığı için yapmıyoruz bu işleri.

T

tunaburak

Misafir
DincerAydogdu' Alıntı:
Yapmayın arkadaşlar. Bugün bir ERP paketi 1 yıllık profesyonel takım çalışması emeğiyle milyon dolarlarla ifade edilen rakamlarla birden fazla alıcı buluyor. (Türkiye) 50-100 $ nedir yahu. Yazılımcılık ortalamanın üstü bir meslektir. Müşteri isteklerine odaklı basit herhangi bir özel projemde açılışı 1000$'dan yaparım. Bunun altını önerecek müşterilerle zaten çalışmam.

Tamam sen paket yaparsın minimum 1000 müşterilik potansiyel portföyün vardır. O zaman satarsın 100$'a. Piyasadaki scriptlerde bunu yapıyor zaten. Liseli değiliz. Cep harçlığı için yapmıyoruz bu işleri.

cok haklisin ama benzer bir emlak sitesi icin 500$ istedik, 300$ a yaptirdilar, insan kaynaklari sitesi icin 1000$ istedik 350$ a yaptirdilar, online alışveris icin 2500$ istedik, 750$ dan fazla vermeyiz dediler. musteri hazir script, calinti design falan anlamiyorki, ozgun tasarimlar para etmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5